06.05.2016

Автовикуп Житомир

Доля автомобілів складається по-різному: деякі назавжди залишаються зі своїм власником, інших же чекає інша доля і їм доводиться міняти своїх господарів, може бути і не один раз. Причин тому безліч: бажання власника мати сучаснішу модель, рішення зробити кому-то такий подарунок, можливо зміст автомобіля стало непосильною ношею або ж виникла гостра потреба в грошах.

У багатьох подібних випадках на допомогу приходять спеціалізовані фірми з досить новою послугою автовикуп після ДТП Житомир, яка передбачає викуп авто, що були у вжитку. Компанія ТопВикуп надає такого роду послугу, зокрема, – викуп авто після ДТП в Житомирі, в тому числі надає допомогу в укладанні угод купівлі-продажу автомобілів, що побували в дорожньо-транспортній пригоді.

Слід зазначити, що приймаються машини в будь-якому стані, незалежно від марки, країни-виробника, віком, починаючи з 1991 року. Отримавши заявку на послугу викуп битих авто Житомир, ТопВикуп гарантує безкоштовну оцінку і безкоштовну евакуацію автомобіля.

Виїзд фахівця здійснюється на заздалегідь обумовлених власником час і місце. Що стає особливо зручним, якщо в результаті зіткнення авто отримало серйозні пошкодження, які унеможливлюють його самостійне пересування.

Крім того, завдяки послузі викуп аварійних авто в Житомирі, власник позбавляється від необхідності займатися переоформленням всіх договорів і документів для податкової інспекції. Завдання по зняттю машини з обліку так само входить в перелік виконуваних операцій.

Водієві не доведеться витрачати час на пошук кінцевого покупця, вести телефонні переговори, домовлятися про зустрічі, їздити на авторинок, вистоювати там годинами в очікуванні, коли автомобілем зацікавляться. При цьому кожен потенційний покупець буде прагнути знизити ціну і всякий раз власник буде змушений доводити її і пояснювати, чому вона саме така.

Все це відбирає багато часу, супроводжується хвилюванням, підриває впевненість у можливості щасливого кінця.

Набагато спокійніше, швидше і зручніше буде, якщо весь процес візьмуть в свої руки знають, що вже має досвід проведення всіх заходів, люди. Такими є наші фахівці. Вони стали для ми пропонуємо можливість швидкого і прямого обміну вашого авто на еквівалентну суму грошей, яка досягає 90% ринкової вартості.

Розрахунок буде проведений на місці проведення діагностичної експертизи, відразу після її закінчення, як тільки суму озвучить оцінювач.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...