Автовикуп після ДТП

Аварія на дорозі – це завжди неприємні враження. Якщо пощастить, то постраждають тільки транспортні засоби. Хоча навіть в даному випадку з’являється багато проблем. Ремонт авто може “влетіти в копієчку”. Не завжди власники транспорту можуть не тільки адекватно оцінити кількість і серйозність пошкоджень, а й потім відремонтувати автівку.

На допомогу приходять компанії, що здійснюють автовикуп по всій території України (Київ, Одеса, Рівне, Миколаїв, Житомир, Хмельницький та інші населені пункти).

Компанія “ТопВикуп” – лідер на ринку України

Ми працюємо вже більше 15 років, маємо велику базу постійних клієнтів. Наша робота заснована на принципах чесності, прозорості, законності, людської етики.

Задля того, щоб подати заявку, потрібно зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефону або заповнити онлайн-заявку. Вам передзвонять наші співробітники і запропонують попередню пропозицію. Після Вашої згоди до Вас приїде наш оцінювач для огляду автомобіля.

Після погодження всіх моментів ми безкоштовно заберемо авто. Після підписання договору Ви отримаєте кошти в короткі строки.

Переваги компанії

Крім багаторічного досвіду, в нас є ще переваги в порівнянні з іншими компаніями, працюючими на ринку:

  • швидке оформлення всіх документів й угоди купівлі-продажу;
  • безкоштовна евакуація;
  • безпека при оформленні всіх документів;
  • законність угод;
  • найбільша ринкова ціна на автомобіль.

Працюємо без посередників. Ви укладаєте угоду безпосередньо з нашими представниками. Викупаємо автомобілі всіх марок і моделей, починаючи з 2000 року. Також допомагаємо оформити всі документи для зняття з обліку та для податкової служби.

Звернувшись до нашої компанії, Ви не тільки зекономите час і нерви, але й отримаєте достойну ринкову вартість авто.

Викупленні автомобілі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 оценок, среднее: 4,97 из 5)
Loading...