Викуп авто в Житомирі

Аварія на дорозі – це завжди неприємні враження. Якщо пощастить, то постраждають тільки транспортні засоби. Хоча навіть в даному випадку з’являється багато проблем. Ремонт авто може “влетіти в копієчку”. Не завжди власники транспорту можуть не тільки адекватно оцінити кількість і серйозність пошкоджень, а й потім відремонтувати автівку.

На допомогу приходять компанії, що здійснюють автовикуп в Житомирі.

Компанія “ТопВикуп” – лідер на ринку України

Ми працюємо вже більше 15 років, маємо велику базу постійних клієнтів. Наша робота з приводу викупу авто в Житомирі заснована на принципах чесності, прозорості, законності, людської етики.

Задля того, щоб подати заявку, потрібно зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефону або заповнити онлайн-заявку. Вам передзвонять наші співробітники і запропонують попередню пропозицію. Після Вашої згоди до Вас приїде наш оцінювач для огляду автомобіля.

Після погодження всіх моментів ми безкоштовно заберемо авто. Після підписання договору Ви отримаєте кошти в короткі строки.

Автовикуп в Житомирі з “ТопВикуп”

Крім багаторічного досвіду, в нас є ще переваги в порівнянні з іншими компаніями, працюючими на ринку:

 • швидке оформлення всіх документів й угоди купівлі-продажу;
 • безкоштовна евакуація;
 • безпека при оформленні всіх документів;
 • законність угод;
 • найбільша ринкова ціна на автомобіль.

Працюємо без посередників. Ви укладаєте угоду безпосередньо з нашими представниками. Викупаємо автомобілі всіх марок і моделей, починаючи з 2000 року. Також допомагаємо оформити всі документи для зняття з обліку та для податкової служби.

Звернувшись до нашої компанії, Ви не тільки зекономите час і нерви, але й отримаєте достойну ринкову вартість авто.

Викупленні автомобілі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 оценок, среднее: 4,97 из 5)
Loading...
 • Михаил says:

  Требовалось продать Шевроле круз в Житомире, долго искал покупателя, но в итоге решил не тянуть время и воспользоваться услугой выкуп автомобиля. Позвонил в компанию, в тот же день приехал оценщик и осмотрел автомобиль. Сумму за машину предложили отличную – выше той, на которую рассчитывал. Документы оформили быстро, без проволочек, общение тоже было приятным. В тот же день получил названную сумму. Услугой и компанией доволен, спасибо ребятам за отличное обслуживание!

  Reply
 • Мария says:

  Из-за возникших финансовых трудностей решилась продать авто и по совету знакомого обратилась к специалистам, которые занимаются выкупом автомобилей. Признаться, была приятно удивлена. Машина у меня Ауди, и я опасалась, что сильно потеряю в цене. Но сотрудники все сделали быстро, разъяснили интересующие меня вопросы и заплатили хорошие деньги. Рекомендую всем, кому нужно срочно продать машину, воспользоваться услугой.

  Reply
 • Артур says:

  Выкуп авто выручил меня. Понадобилась приличная сумма, искать самостоятельно покупателя машины долго, поэтому и обратился к специалистам по скупке в Житомире. Авто не битое, в приличном состоянии, поэтому рассчитывал на приличную сумму, хоть и опасался хитростей. Ребята не обманули, что самое главное! Подъехал к ним сам, они очень быстро оценили машину, деньги я получил на руки в тот же день. Такая оперативность приятно порадовала, а также понравилась сама компания и вежливые специалисты. Сотрудничеством доволен, спасибо!

  Reply