Термінові гроші з послугою автоломбард

На теперішній час отримати кредит у банку – досить не швидка справа. Треба надати купу документів, знайти поручителя й зачекати деякий час, поки банк не розгляне Вашу кандидатуру у якості свого клієнта. При відсутності одного з документів у наданні позики можуть відмовити. У житті бувають такі ситуації, коли досить велика сума коштів потрібна негайно. Якщо Ви є власником легкового, вантажного автомобіля, будь-якої сільськогосподарської техніки або плавальних засобів, на допомогу прийде компанія ТопВикуп.

Компанія надає послуги з грошового займу власникам транспортних засобів під заставу на вигідних умовах. Для отримання позики не потрібна довідка про доходи, поручителі. Нецікава нам також й кредитна історія позичальника. Знадобиться лише паспорт клієнта та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Широкий перелік послуг від компанії ТопВикуп

Компанія надає безкоштовні послуги юристів при складанні договору застави. Предметом договору буде транспортний засіб. Грошові кошти можна отримати відразу після проведення експертної оцінки та підписання угоди. Компанія ТопВикуп гарантує повну конфіденційність та порядність.

Крім послуг автоломбарду, фірма спеціалізується на терміновому викупі будь-яких транспортних засобів:

  • легкових автомобілів;
  • вантажних автомобілів;
  • мотоциклів;
  • скутерів;
  • мопедів;
  • квадроциклів;
  • водяних човнів;
  • катерів;
  • яхт;
  • комбайнів.

Компанія придбає як цілий транспортний засіб, так й аварійний, пошкоджений у дорожньо-транспортній пригоді. Дізнатись по вартість свого транспортного засобу можна онлайн на сайті www.topvykup.com.ua. Для цього необхідно заповнити заявку встановленого зразка, де вказати марку, модель, технічний стан, рік випуску транспортного засобу. Бажано до заявки прикріпити файл з детальним фото автомобіля. У найближчий час співробітники компанії зателефонують та повідомлять попередню вартість транспортного засобу.

Компанія ТопВикуп приймає заявки на оцінку цілодобово, без вихідних. Заявку також можна відіслати за допомогою мобільних додатків Вайбер або Ватсап. Представники компанії надають безкоштовні послуги евакуатора для транспортування автомобіля, який не на ходу, до місця проведення експертизи. Також фахівці компанії надають юридичні послуги з оформлення угод та сприяють при знятті транспортного засобу з обліку.

Безпечний автовикуп у місті Овруч, що на Житомирщині

Компанія ТопВикуп працює цілодобово, сім днів на тиждень. Ми здійснюємо терміновий викуп аварійних, битих після ДТП авто у містах Житомирської області Хорошів, Черняхів, Бердичів, Овруч та інших регіонах України. Для отримання послуг компанії треба зателефонувати за одним з номерів, вказаних на сайті, узгодити зі співробітником компанії час та місце проведення експертної оцінки. Після підписання договору з купівлі-продажу залишиться лише отримати грошові кошти будь-яким зручним способом. Кошти можна отримати готівкою або шляхом перерахування на банківську картку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...