Послуги компанії ТопВикуп

Автомобіль є дуже специфічним товаром, на вартість якого впливають дуже багато факторів. Тому продати самому транспортний засіб – задача не з легких. Для того, щоб швидко та вигідно продати своє авто, краще довірити цю справу фахівцям. Є багато компаній, які спеціалізуються на продажі транспортних засобів. Однією з таких є ТопВикуп.

Швидко, та головне – безпечно продати свій автомобіль допоможуть фахівці компанії, яка майже за 15 років праці на ринку автопродаж зарекомендувала себе як чесний і порядний партнер. Крім викупу легкових автомобілів, компанія надає широкий спектр послуг:

  • автоломбард;
  • trade in;
  • викуп вантажних авто;
  • викуп спецтехніки;
  • викуп мотоциклів;
  • викуп водяного транспорту;
  • онлайн-оцінка транспортних засобів.

Швидко та вигідно продати авто після ДТП

Головним напрямком в діяльності компанії є викуп автомобілів після дорожньо-транспортних пригод. Пошкоджений після ДТП автомобіль досить не просто реалізувати. Спочатку треба об’єктивно та максимально точно оцінити характер несправності та вирахувати кошти, які знадобляться на відновлення транспортного засобу. Для цього в компанії є штат професійних оцінювачів, які попередньо за наданим детальним фото зможуть кваліфіковано провести оцінку автомобіля при наявності пошкоджень різного ступеня складності.

Якщо пошкоджений транспортний засіб знаходиться на значній відстані, компанія надає за власні кошти послуги евакуатора. Кваліфіковані юристи складуть угоду купівлі-продажу, допоможуть при знятті автомобіля з обліку в реєстраційних установах.

Є декілька вагомих аргументів, щоб надати перевагу компанії ТопВикуп:

  • швидкість – отримати кошти за своє авто можна протягом кількох годин, враховуючи в цей час проведення оцінки та підписання угоди про купівлю-продаж;
  • безпека – компанія гарантує конфіденційність та порядні при оцінці транспортних засобів та розрахунку. На вимогу клієнта, грошові кошти можуть перераховуватись на банківську картку;
  • економічна вигода – компаніє пропонує ціну, яка максимально наближена до ринкової й на порядок вище, ніж у конкурентів.

Автовикуп на вигідних умовах у місті Коростень Житомирської області

Компанія здійснює викуп аварійних, битих після ДТП авто по всій території України – від Скадовська до Славутича, від Коростеня до Ізюма. Щоб скористатися послугами ТопВикупу, треба зателефонувати за одним із номерів, вказаних на сайті компанії. Заявку також можна оформити онлайн, вказавши марку, модель, технічний стан, рік випуску транспортного засобу. Для прискорення процесу оцінки бажано прикріпити файли з фото автомобіля. Заявку також можна відправити, скориставшись популярними мобільними додатками Вайбер чи Ватсап.

Протягом кількох хвилин чекайте на дзвінок від співробітника компанії. В телефонній розмові буде запропоновано попередню ціну та призначено час і місце для експертної оцінки транспортного засобу. Після погодження сторони підписують угоду купівлі-продажу та здійснюється розрахунок. За бажанням клієнта, кошти можна отримати готівкою або на банківський рахунок.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...