08.05.2016

Автовикуп Коростишів

Положення на автодорогах нашої країни завжди було небезпечним. Невтішна статистика повідомляє про те, що щодня відбувається кілька десятків дорожньо-транспортних пригод. Виною цьому, як стан покриття, так і відсутність культури водіння, регулярне порушення правил дорожнього руху і пішоходами, і самими водіями.

Дуже часто після такої події, власник машини приймає рішення про продаж свого транспорту. У колишні часи ця задача була пов’язана з необхідністю здійснювати дії, які викликали серйозні труднощі і виявлялися справжніми перешкодами на шляху досягнення мети.

Однак, життя не стоїть на місці, прогрес стосується багатьох сфер нашого життя, не виняток і сфера обслуговування в області автосервісу. Не так давно вона обзавелася ще однією новою послугою – автовикуп, діяльність якої спрямована на викуп авто, що були у вжитку, в тому числі і тих, яким довелося побувати в ДТП.

Компанія ТопВикуп – організація, що надає такого роду послугу, зокрема, – викуп авто після ДТП в Коростишів.

Безсумнівно, кожен власник може скористатися своїм правом і займатися продажем самостійно. Деякі саме так і роблять – багатьох з них відлякує комісійний збір за користування послугою.

Разом з тим, зіткнувшись з паперовою тяганиною, біганиною по інстанціях, необхідністю щоденних поїздок на авторинок, веденням нескінченних телефонних переговорів, більшість з них відмовляються від первісної ідеї і звертаються за допомогою до наших фахівців, пода заявку на викуп битих авто в Коростишеві.

Скориставшись всіма перевагами послуги викуп аварійних авто в Коростишеві, власник захищає себе від багатьох переживань і побоювань: йому не треба буде хвилюватися про ймовірність зіткнутися з нечесними людьми, про необхідність витрачати час на переоформлення документів і договра, клопотати про зняття машини з обліку.

Практично всі операції, пов’язані з наданням послуги автовикуп після ДТП Коростишів будуть виконуватися висококваліфікованими, знаючими професіоналами, завдяки чому в дуже короткий проміжок часу, що становить від декількох годин до однієї доби, на руки власникові, в обмін на авто, буде вручена еквівалентна сума грошей в обсязі до 90% ринкової вартості.

Буде надано безкоштовну оцінка і евакуація машини, організований виїзд фахівця в те місце і час, який вкаже сам замовник, що дає можливість проведення експертизи безпосередньо на місці аварії. Розрахунок проводиться по закінченню діагностики відразу, як тільки суму озвучить оцінювач.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...