Швидко, зручно та безпечно продати своє авто

Продати свій автомобіль – заняття, яке, на перший погляд, не виглядає складним та невирішальним. Здавалося б, нема нічого простішого, як зареєструватися на одному з відомих сайтів та розмістити власне оголошення. Але, так може розмірковувати тільки той, хто жодного разу з цим не стикався.

Продаж автомобіля – справа нелегка та й не зовсім безпечна. Кожен прагне продати свій транспортний засіб за максимально вигідною ціною. Зробити це без досвіду не тільки малоймовірно, але ще й може бути небезпечно. На шахраїв у автомобільній сфері можна натрапити скрізь – як на просторах інтернету, так і на ринках з продажу автомобілів. Обман може бути як при експертній оцінці, так й при розрахунку за проданий автомобіль. Зберегти час, нерви та гроші допоможе компанія ТопВикуп, яка вже більше ніж 15 років здійснює оборудки у сфері купівлі-продажу транспортних засобів.

ТопВикуп – автовикуп у Коростишеві Житомирської області

Компанія здійснює викуп аварійних, битих після ДТП авто у всіх районних центрах Житомирської області, в містах Радомишль, Новоград-Волинський, Хорошів, Коростишів та інших. Після прийняття заявки співробітники компанії здійснюють виїзд до клієнта у найкоротший термін. Крім придбання пошкоджених автомобілів, ТопВикуп надає інші види послуг:

  • trade in – популярна в багатьох розвинених країнах послуга з обміну старого автомобіля на новий. Дві угоди можна вирішити за допомогою однієї компанії. З вартості нового автомобіля вираховується вартість старого, й лишається доплатити решту. Також можна використати вартість старого авто в рахунок першого внеску при купівлі у кредит;
  • автоломбард – для власників авто є можливість швидко й без зайвих формальностей отримати необхідну грошову суму під заставу транспортного засобу. При цьому не потрібні довідки про доходи та поручителі. Достатньо буде лише паспорту та свідоцтва про реєстрацію автомобіля;
  • терміновий викуп мотоциклів – компанія швидко купить мотоцикл, скутер або мопед у будь-якому технічному стані. Єдиною умовою є те, щоб транспортний засіб був на українській реєстрації;
  • викуп сільгосптехніки – позбутися трактору, сівалки, культиватора або комбайна на вигідних умовах можна за допомогою компанії ТопВикуп. Фірма проводить експертну оцінку усіх без винятку видів спеціальної техніки та готова до розрахунку в найкоротший час;
  • автовикуп вантажівок – категорія транспортних засобів, яка має досить обмежений попит. Компанія викупить любий вантажний автомобіль на українській реєстрації не пізніше 2000-го року випуску.

Умови купівлі транспортних засобів у ТопВикуп

Для швидкого продажу легкового автомобіля, мотоцикла, трактора, комбайна або іншого транспортного засобу необхідно заповнити заявку, яка розміщена на сайті компанії. У заявці обов’язково вкажіть вид, марку, модель, технічний стан та рік випуску транспортного засобу. До заявки необхідно додати файли з детальним фото. Заявку також можна надіслати за допомогою популярних додатків Вайбер та Ватсап, або зателефонувати на один з номерів, вказаних на сайті. Заявки приймаються цілодобово.

Після надіслання заявки чекайте на дзвінок від працівника компанія. Після попереднього узгодження вартості транспортного засобу з представником компанії треба узгодити час та місце проведення експертної оцінки, після чого буде оформлено угоду купівлі-продажу. Після підписання угоди буде проведено розрахунок. Розрахунок здійснюється, за побажанням клієнта, у готівковій або безготівковій формі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...