Автовикуп після ДТП (Бердичів)

Фірма “ТопВикуп” пропонує свої послуги щодо викупу аварійних авто після ДТП в місті Бердичів й інших містах України. Звертатися до нашої компанії зручно, бо ми вирішуємо всі питання, які пов’язані зі справою. Фірма надає широкий спектр послуг, серед яких:

  • консультації щодо оцінки автомобіля;
  • евакуація битих авто;
  • укладання всіх необхідних документів;
  • розрахунок з автовласниками без посередників.

Ми допоможемо зняти Вашу машину з обліку, оформити всі необхідні документи (включно з паперами для податкової), терміново укласти угоду купівлі-продажу. Весь процес може тривати не більше, ніж добу. Протягом години з часу оформлення заявки про викуп битого авто до місця Вашого перебування (Бердичів чи інший населений пункт України) виїжджає наш експерт з оцінки. При цьому Ви отримаєте всю суму згідно з висновком експертизи одразу по її завершенні.

Усі послуги “ТопВикуп”

Компанія “ТопВикуп” має 15-річний досвід роботи на ринку транспортних засобів. Крім викупу битих авто по всій Україні (включно з містом Бердичів), ми надаємо послуги трейд-ін, купуємо неушкоджені автомобілі, мотоцикли, водний транспорт, спецтехніку. Також нашим клієнтам доступний автоломбард.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з умовами надання кожної послуги. Також тут доступне замовлення оцінки автомашини онлайн. Щоб подати заявку, бажано додати фото автомобіля.

Переваги нашої фірми

“ТопВикуп” працює цілодобово, виконуючи свої завдання якнайшвидше. Наш експерт прибуває на місце ДТП вже за годину після оформлення заявки. При викупі автомобіля ми евакуюємо його за власний кошт. Цінова політика фірми наближена до ринкової, що дає змогу отримати за свою машину до 98% ринкової вартості.також ми гарантуємо укладання законної прозорої угоди.

За свою багаторічну історію компанія “ТопВикуп” здобула прихильність постійних клієнтів, які продовжують співпрацю після першої угоди. Це відбувається завдяки якості послуг, що надаються, а також орієнтації на потреби клієнта.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...