08.05.2016

Автовикуп Рівне. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

У кожного з нас може виникнути така ситуація, коли з’являється гостра необхідність в отримання будь-якої суми грошей. Звичайно ж, важливим фактором при цьому є оперативність. І гарною підмогою у вирішенні даного питання може бути продаж автомобіля.

У минулі часи це завдання викликала безліч побоювань, тягла за собою чималі витрати часу і сил, таїло деякі непередбачені моменти і «підводні камені». Особливо, якщо людина не стикався з подібним раніше.

Зараз, поряд з розвитком галузі автомобілебудування, росте і розвивається сфера обслуговування автопарку, пропонуючи все нові послуги. В останні роки стрімко набирає темпи, стаючи все більш актуальною і затребуваною, різновид автосервісу, яка котра пов’язана з викупом автомобілів були у вжитку. У тому числі кредитних, які постраждали в дорожньо-транспортній пригоді

Компанія ТопВикуп надає такого роду послугу викуп битих авто в Рівному. Вона призначена для тих людей, які цінують свій час, прагнуть зберігати спокій, піклуються про душевний рівновазі, використовуючи можливість не поспішаючи займатися своїми іншими важливими справами.

Той, хто вже коли-небудь стикався з необхідністю продати автомобіль, добре знають, скільки несподіваних моментів, непередбачених поворотів виникає на шляху. Тому найбільш оптимальним виходом з цієї ситуації є рішення подати заявку на автовикуп після ДТП в Рівному, віддавши виконання всіх операцій в руки знаючих фахівців, які легко і просто, спираючись на багаторічний досвід і напрацьований навик обміняють ваше авто на рівноцінну суму грошей.

Її розмір досягає 90% ринкової вартості і перевищує розмір компенсаційних виплат, які можуть запропонувати страхові компанії. Зроблено це буде в гранично стислі терміни – від кількох годин до однієї доби.

Отримавши заявку на послугу викуп авто після ДТП в Рівному, компанія гарантує проведення таких операцій, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно. Оформлення всіх необхідних документів і договорів для податкової інспекції, клопоти по зняттю машини з обліку компанія так само бере на себе.

У процесі проведення заходів за послугою викуп аварійних авто в Рівному організовується виїзд фахівця на місце і час, позначене самим замовником. Це дає можливість проведення діагностичної експертизи прямо на місці аварії. Передача грошей відбувається там же, відразу після її закінчення, як тільки сума буде озвучена оцінювачем.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...