Автовикуп після ДТП

В житті трапляються різні ситуації, тому ніхто не може бути застрахований від аварії під час поїздки на авто. ДТП трапляються кожний день, а от наслідки після них доводиться вирішувати іноді на протязі декількох років. Крім травм у людей, страждає також і їхня власність, тобто авто. Деякі аварії настільки жахливі, що знищують не тільки людські життя, але й вщент автомобіль. Після цього він або не підлягає ремонту, або затрати настільки великі, що власнику важко їх оплатити.

На допомогу приходять компанії, які здійснюють автовикуп авто по всій території України (Київ, Рівне, Одеса, Миколаїв, Житомир та інші міста).

Особливості надання послуг

Такі компанії беруть на себе всі турботи стосовно оцінки автомобіля, його евакуації та оформлення всіх необхідних документів.

“ТопВикуп” – компанія, що працює на ринку вже 15 років. Ми турбуємося про Вас, тому на здійснення угоди йде зовсім небагато часу. Задля попередньої оцінки авто заповніть онлайн-заявку на сайті або зателефонуйте за вказаними номерами.

Після цього з Вами зв’яжеться наш менеджер і озвучить попередню пропозицію. Після Вашої згоди приїде наш оцінювач. Якщо Вас все буде влаштовувати, евакуацію ми здійснимо за власний рахунок, а угоду підпишемо швидко, без додаткових витрат з Вашої сторони.

Переваги нашої компанії

Крім величезного досвіду, ми ще маємо велику базу постійних клієнтів. До наших переваг можна віднести:

  • безпеку при оформленні договору купівлі-продажу;
  • швидкість проведення всієї процедури;
  • безкоштовну послугу по евакуації;
  • ціни на авто, максимально наближені до ринкових.

Ми цінуємо чесність, відкритість й людську етику в роботі. Не використовуємо послуги посередників, тому всі угоди здійснюються напряму між власниками й представниками нашої компанії.

Викупленні автомобілі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (35 оценок, среднее: 4,83 из 5)
Loading...