В житті трапляються різні ситуації, тому ніхто не може бути застрахований від аварії під час поїздки на авто. ДТП трапляються кожний день, а от наслідки після них доводиться вирішувати іноді на протязі декількох років. Крім травм у людей, страждає також і їхня власність, тобто авто. Деякі аварії настільки жахливі, що знищують не тільки людські життя, але й вщент автомобіль. Після цього він або не підлягає ремонту, або затрати настільки великі, що власнику важко їх оплатити.

На допомогу приходять компанії, які здійснюють автовикуп авто в Рівному.

Викуп авто Рівне

“ТопВикуп” – компанія, що працює на ринку вже 15 років. Ми турбуємося про Вас, тому на здійснення угоди йде зовсім небагато часу. Задля попередньої оцінки авто заповніть онлайн-заявку на сайті або зателефонуйте за вказаними номерами.

Після цього з Вами зв’яжеться наш менеджер і озвучить попередню пропозицію щодо викупу авто в Рівному. Після Вашої згоди приїде наш оцінювач. Якщо Вас все буде влаштовувати, евакуацію ми здійснимо за власний рахунок, а угоду підпишемо швидко, без додаткових витрат з Вашої сторони.

Переваги нашої компанії

Крім величезного досвіду, ми ще маємо велику базу постійних клієнтів. До наших переваг можна віднести:

 • безпеку при оформленні договору купівлі-продажу;
 • швидкість проведення всієї процедури;
 • безкоштовну послугу по евакуації;
 • ціни на авто, максимально наближені до ринкових.

Ми цінуємо чесність, відкритість й людську етику в роботі. Не використовуємо послуги посередників, тому всі угоди щодо автовикупу в Рівному здійснюються напряму між власниками й представниками нашої компанії.

Викупленні автомобілі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (35 оценок, среднее: 4,83 из 5)
Loading...
 • Володимир Мельник says:

  Хочу подякувати компанії за швидку роботи, гарний сервіс та достойну вартість викупу авто. Дуже довольні співпрацею! Дружина вдруге виїхала сама, не розрахувала відстань і прочесала водійські та пасажирські двері Nissan Qashqai паркувальним стовпчиком((( Після оцінки на СТО зрозуміли, що немає сенсу витрачати час та кошти на малярку, бо і так планували міняти машину. Тож зателефонували в Topvykup і оформили викуп авто. Ще раз дякую за розуміння, дуже виручили!

  Reply
 • Вячеслав says:

  Продал свою Тойоту по цене максимально близко к той которую планировал. Отдельная благодарность Topvykup за выезд на дом и что взяли все документы на себя. Зделка по выкупу автомобиля безопасная, никаких проблем с бумагами у меня не возникло.

  Reply
 • Ольга says:

  Адекватная оценка машины. Дают реально 90% от рыночной стоимости, как указано у них на сайте topvykup в Ровно. Не дурят, к клиенту относятся как к человеку. Короче, профессионалы своего дела. Для меня с моим битым Вольцвагеном Поло 2013 года предложили очень хорошую стоимость, как для состояния авто. Оценщик по автовыкупу детально разложил все повреждения, а не взял цену с потолка. Сработали быстро и качественно!

  Reply