Непередбачені ситуації на дорозі

Постраждати в дорожньо-транспортній пригоді може кожен водій, зі своєї вини або вини іншого учасника. В результаті – битий автомобіль, який необхідно відновлювати, і стрес, отриманий в результаті аварії.

Якщо автомобіль отримав незначні пошкодження і вартість його ремонту окупиться в результаті отримання компенсаційних виплат страхової компанії – Вам просто пощастило. Але, якщо пошкодження авто більш значні і косметичним ремонтом не обійтися, виникають важчі проблеми. В такому випадку розумніше продати авто на запчастини і виручити за це певну суму.

Викуп аварійних, битих авто після ДТП в місті Сарни

Для того, хто ніколи не займався продажем автомобіля, ця процедура може виявитися дуже складною і тривалою. У такій ситуації, найрозумніше, звернутися до компаній, які займаються викупом битих і старих автомобілів. Компанія TOPVykup надає послуги автовикупу більше ніж 15 років. За цей час накопичено певний досвід роботи і налагоджена робота висококваліфікованих фахівців усіх рівнів. Працювати з нами вигідно, тому що це:

  • безпечно;
  • всі документи оформляються оперативно;
  • гроші виплачуються на місці;
  • битий автомобіль евакуюється безкоштовно.

Якщо аварія сталася на території міста Сарни, наша компанія готова здійснити автовикуп Вашого авто. Для цього потрібно зв’язатися з нами за телефоном або залишити заяву на сайті www.topvykup.com.ua. Ми викуповуємо старі і биті авто, зареєстровані на території України та випущені починаючи з 2000 року.

Переваги співпраці з компанією “TOPVykup”

Подача заяви на продаж авто дуже проста і доступна кожному. Після її оформлення з Вами зв’яжеться наш менеджер, уточнить місце і час, куди слід приїхати нашому оцінювачу. Вся процедура автовикупу займає від двох годин до однієї доби. Замовляючи автовикуп в компанії “ТопВикуп” Ви отримуєте наступні переваги:

  • всі угоди проводяться прозоро і на законних підставах;
  • ми працюємо цілодобово без вихідних;
  • оперативне проведення всієї процедури;
  • виплата максимально можливої ​​ціни.

У своїй діяльності ми керуємося чесністю і загальнолюдською етикою.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 оценок, среднее: 4,91 из 5)
Loading...