08.05.2016

Автовикуп Сарни

У всі часи гарантією фінансової підтримки вважалося нерухоме майно. Однак, не кожен з нас може забезпечити наявність такого. В останні роки більш доступним варіантом є існування в нашому користуванні автомобіля. Саме він стане гарною підмогою у вирішенні питання про придбання додаткових матеріальних ресурсів.

У цьому зможуть допомогти спеціалізовані фірми, що займаються викупом автомобілів, що були у вжитку, в тому числі, кредитних і тих, яким довелося побувати в дорожньо-транспортній пригоді. Компанія ТопВикуп є саме такою, яка надає подібного роду послугу, зокрема, – викуп аварійних авто Сарни.

Безсумнівно, деякі власники, відчуваючи в собі сили, приймаються за справу самостійно. Але, вже на перших порах, зіткнувшись з безліччю перешкод і «підводних каменів», відмовляються від первісної ідеї і звертаються в нашу коза допомогою до послуги викуп авто після ДТП Сарни, де наші висококваліфіковані фахівці зі знанням справи, легко і просто, спираючись на набутий досвід, обміняють вашу машину на еквівалентну суму грошей.

Зроблено це буде в рекордно короткі терміни – від кількох годин до однієї доби. Після закінчення такого часу ви отримуєте суму в розмірі до 90% ринкової вартості автомобіля, що перевищує розмір компенсаційних виплат, пропонованих страховими компаніями.

Отримавши заявку на автовикуп після ДТП Сарни, ТопВикуп забезпечує проведення таких операцій, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно. Так само процес переоформлення всіх необхідних договорів і документів, зняття машини з обліку, компанія бере на себе.

При проведенні заходів з надання послуги викуп битих авто Сарни, організовується виїзд фахівця в зручне для власника місце і час, що дає можливість проведення діагностичної експертизи прямо на місці аварії. Це особливо виручає в тому випадку, коли з-за сильних пошкоджень автомобіль не має можливості пересуватися самостійно.

Завдяки тому, що ми не користуємося послугами посередників, процес передачі грошей відбувається безпосередньо на руки власникові, на місці проведення експертизи, відразу після її закінчення, як тільки сума буде озвучена оцінювачем.

Нам дорого довіру кожного клієнта, надану нам. Наша мета – створення максимально комфортних умов для замовника, тому ми діємо виключно на законних підставах в інтересах власника, суворо стежимо за дотриманням усіх необхідних правил безпеки і конфіденційності.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...