Терміновий викуп автомобіля

Самостійний продаж авто потребує часу й досвіду. Багато власників не дуже добре орієнтуються у питанні, скільки грошей можна взяти за свою автівку. Адже на ціну мають вплив дуже різноманітні фактори: технічний стан автомобіля, попит на цю модель, кількість пропозицій від конкурентів. До того ж, для продажу потрібно робити технічну експертизу і весь вільний час шукати покупця. Якщо Ви довірите продаж посереднику, то за цю роботу Вам теж прийдеться заплатити. Досвідчені продавці місяцями чекають на добру ціну.

Але як бути, якщо Ви не готові займатися продажем самостійно, ще й гроші потрібні терміново, до того ж, Ваш автомобіль має не дуже добрий технічний стан? ТопВикуп пропонує послугу термінового викупу автівок. Купуємо легкові та вантажні автомобілі, сільськогосподарську техніку й водний транспорт. Технічний стан не має значення. Ми розглядаємо всі пропозиції, навіть авто після аварії.

Автовикуп Полтава

Ваше місце перебування на території України для нас не важливе. У нас є представництва в багатьох містах України, тому операція по викупу Вашого автомобіля пройде максимально швидко. Від Вас потрібна заявка онлайн через наш сайт, вайбер або ватсап. Також ми приймаємо замовлення телефоном. Працюємо цілодобово.

Алгоритм викупу:

  • після заявки до Вас приїжджає оцінювач (послуга безкоштовна);
  • наш представник називає максимальну з можливих цін;
  • в разі Вашой згоди авто безкоштовно забирає евакуатор;
  • протягом кількох днів Ви отримуєте гроші і всі необхідні за законодавством документи.

Звичайно, Ви можете спробувати самостійно продати свою автівку, але без досвіду це буде складно й займе багато часу. До того ж, завжди існує ризик натрапити на шахраїв.

Необхідні для продажу документи

Паспорт, ідентифікаційний код, технічний паспорт і ключі від авто – ось список необхідного. Як бачите, все дуже просто. Скориставшись послугою “Автовикуп” від ТопВикуп, Ви зекономите час і нерви. Також ми пропонуємо послугу “Автоломбард” і “Трейд ін”.

Маємо 15 років досвіду на ринку викупу авто. За ці роки нам вдалося сформувати штат досвідчених спеціалістів. Якщо Ви хочете продати свою автівку для того, щоб придбати собі іншу, наша база даних – до Ваших послуг.

Всі автомобілі перевіряються нашими спеціалістами на експлуатаційну безвідмовність і, в разі необхідності, ремонтуються. Ми гарантуємо швидкість розрахунків та повну конфіденційність.

Викупленні автомобілі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...