08.05.2016

Автовикуп Полтава. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Буває, що удача повертається спиною і тоді у нас відбуваються неприємні події. І нам здається, що так буде завжди. Але все має свій початок і кінець. За вночі слід день, за темною смугою – світла. Одним з таких неприємних подій, по праву, можна вважати дорожньо-транспортна пригода. Ніхто не застрахований від невдач. І тим не менше, ніж раніше ми візьмемо себе в руки, тим швидше знайдемо вихід.

І ось, таким виходом в ситуації, коли автомобілю довелося побувати в ДТП, як порятунок – компанія ТопВикуп, яка надає послугу – викуп авто після ДТП Полтава. Вона допоможе в тому випадку, якщо ви хочете легко і просто продати свою машину, що потрапила в аварію. Адже не секрет, що весь процес продажу включає в себе багато процедур, які, м’яко кажучи, не назвеш приємними. Чого тільки варті нескінченні телефонні переговори з потенційними покупцями, тим більше, що не всі вони, в дійсності, мають чітке уявлення про те, чого хочуть.

А ця передпродажна підготовка – ремонт авто передбачає кругленьку суму; поїздки на авторинок, багатогодинне стояння, в очікуванні покупця, спробуй ще витримати, щоб не зірватися, пояснюючи їм, чому ціна на машину саме така, а не стільки, скільки хочуть вони. А якщо машину і зовсім не вдасться продати або продати, але за безцінь?

Від усіх цих та інших клопотів ви позбавите себе, замовивши послугу, яка гарантує проведення таких операцій, як евакуація авто безкоштовно в Полтаві, оцінка авто безкоштовно з виїздом фахівця в зручний для замовника місце і час, що дуже зручно, коли, в аварії машина отримала серйозні пошкодження і не може пересуватися самостійно.

Крім того, оформлення всієї необхідної документації, зняття автомобіля з обліку, його зберігання компанія так само бере на себе. Забезпечує здійснення угоди в дуже короткі терміни – від кількох годин до одного дня. Швидкий і прямий розрахунок з клієнтом гарантує необхідний рівень конфіденційності і безпеки і відбувається відразу ж на місці оцінки авто. Слід підкреслити, що сума оцінки досягає 90% ринкової вартості, що, найчастіше, перевищує розмір грошової компенсації, наданої страховою компанією.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...