08.05.2016

Автовикуп Харків. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Рішення продати автомобіль може прийти з різних причин. Одні носять позитивний характер: наприклад, ви, нарешті, знайшли ту модель, про яку давно мріяли. Деякі заощадження вже є і, щоб коштів стало досить, треба продати колишню. Тоді ви – в передчутті приємної події. Буває, що причини викликають не такі райдужні думки. А, скоріше, занепокоєння і хвилювання. Це ті випадки, коли машині сталося пережити автодорожнє пригода.

І тут, як ніколи краще, підходить послуга, яку пропонує компанія ТопВикуп – викуп авто після ДТП в Харкові. Завдяки їй, ви зможете продати пошкоджене авто і в лічені години виручити суму в розмірі до 90% ринкової вартості. Іноді це перевищує суму виплат відшкодування збитків, яку надає страхова компанія.

Отримавши заявку, ТопВикуп позбавляє власника від багатьох клопоту і переживань: не треба буде думати про те, як евакуювати автомобіль, що необхідно зробити ремонт для поліпшення товарного вигляду, клопоти з приводу поїздок на авторинок, багатогодинне стояння в очікуванні покупця, торги з ними, переживання про те, щоб скоріше продати машину.

Подавши заявку на послугу, ви гарантовано отримуєте проведення таких операцій, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно, крім того, компанія повністю бере на себе оформлення всіх необхідних документів, знімає автомобіль з обліку, забезпечує проведення оціночної експертизи з виїздом фахівця в вибране замовником місце і час. Розрахунок відбувається на місці, після проведення експертизи після того, як, попередньо погодивши із замовником, оцінювач назве суму. Сума становитиме до 90% ринкової вартості авто.

Слід так само відзначити простоту в подачі заявки. Для цього достатньо заповнити спеціальну форму, розташовану на сайт нашої компанії. Коротко описавши машину, власник зможе оцінити приблизну вартість. І в разі, якщо її розмір буде відповідати очікуванням, то наш фахівець зробить дзвінок за номером, залишеному в анкеті.

Ми дорожимо кожним нашим клієнтом, наданою довірою, невпинно прагнемо до підвищення рівня обслуговування, в роботі застосовуємо індивідуальний підхід, всі операції проводимо з дотриманням конфіденційності та безпеки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...