Автовикуп після ДТП

Дорожньо-транспортна пригода – це завжди неприємно. Крім можливих тілесних ушкоджень або навіть летального випадку, після неї ще потрібно вирішити, що ж робити з побитим авто. Адже дуже рідко коли воно не страждає після ДТП. Наразі працюють компанії, які полегшують життя громадян і скуповують побиті, аварійні автомобілі. Вони здійснюють автовикуп по всій Україні, як в місті Києві, Львові, так і у місті Чернівці.

Особливості надання послуг по викупу

Компанія “ТопВикуп” надає можливість автовласникам битих, пошкоджених авто після аварії продати їх, не затрачуючи при цьому багато свого часу. Адже все, що потрібно від власника, це зателефонувати чи відправити заявку онлайн. Додані фото до заявки будуть перевагою. Після цього Вам буде озвучена попередня пропозиція стосовно покупки авто.

Далі слід очікувати на приїзд оцінювача. Якщо Вас все буде влаштовувати, то приїде евакуатор для того, щоб забрати авто. Далі оформлюються всі документи і відбувається розрахунок. Компанія намагається все робити швидко та без додаткових витрат часу власником.

Звернувшись до нас, Ви витратите мінімум часу і отримаєте хорошу ціну за практично не працююче авто.

Переваги компанії “ТопВикуп”

Ми працюємо на ринку України вже більше 15 років, тому будьте впевнені не тільки в адекватній ціні, але й в гарантії отримання оплати вартості автомобіля.

Наші переваги наступні:

  • безпека при співпраці;
  • швидкість продажу авто;
  • евакуація здійснюється безкоштовно для власника;
  • оплачуємо за транспорт максимально можливу вартість.

Також ми допомагаємо з оформленням всіх необхідних документів для податкової служби, зняття з обліку. Не використовуємо посередників, тому всі угоди підписуємо напряму з власниками автомобілів.

Ми – за чесність та дотримання ділової й людської етики.

Викупленні автомобілі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 4,94 из 5)
Loading...