08.05.2016

Автовикуп Чернівці. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

З давніх-давен автомобіль грає найважливішу роль в житті людства. Для деяких він – засіб пересування, для кого-то – хобі, джерело приємного проведення часу. Так чи інакше, для автолюбителів важливе значення має і все, що пов’язано з обслуговуванням їх чотириколісного друга. Зараз в своєму арсеналі автосервіс має велику кількість послуг. В останні роки прискореними темпами розвивається один з видів обслуговування, який пов’язаний з викупом автомобілів, що були у вжитку. Зокрема, – викуп авто після ДТП в Чернівцях, який надає компанія ТопВикуп.

Дана послуга є оптимальним рішенням у ситуації, коли є потреба, як можна швидше, продати свій постраждалий автомобіль. З її допомогою ви заощадите час, збережете нерви і, в кінцевому підсумку, це виявиться найбільш вигідним в матеріальному плані. Так як процес укладання угоди купівлі-продажу відбувається в найкоротші терміни – від кількох годин до одного дня, що дозволить швидко, без будь-яких втрат, вкласти кошти в необхідну покупку.

Отримавши заявку на послугу, компанія організовує проведення таких операцій, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, що позбавить водія від клопоту з приводу транспортування автомобіля. Це, – як порятунок в тому випадку, якщо машина отримала серйозні пошкодження і не може пересуватися самостійно. Крім того, виїзд експерта здійснюється на вказане власником час і місце, тим самим, забезпечується можливість проведення діагностичної експертизи безпосередньо на місці події.

Розрахунок проводиться тут же, на місці проведення оцінювання, гроші передаються на руки власникові, як тільки озвучується сума, попередньо узгоджена обома сторонами і, як правило, вона досягає 90% ринкової вартості автомобіля.

Слід зазначити простоту в подачі заявки, для цього достатньо зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті компанії, або, там же, заповнити спеціальну форму, яка допоможе прорахувати приблизну попередню суму, після чого очікувати дзвінка, який зробить наш співробітник по номеру, залишеному в анкеті .

Ми цінуємо довіру, наданим нам клієнтами, невпинно прагнемо до підвищення рівня обслуговування, в роботі використовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, всі операції виконуються в надзвичайно оперативно, надійно, з дотриманням правил безпеки та конфіденційності.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...