06.05.2016

Автовикуп Львів. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Ще кілька років тому єдиним способом продати автомобіль була можливість відвезти його на авторинок. Цей процес міг затягтися на довгі місяці. А то і в усі, не дати ніяких результатів. В даний час існує декілька шляхів вирішення завдання – можливості мережі Інтернет, комісійні магазини, оголошення в різних джерелах інформації збільшують шанс на благополучне завершення. І разом з тим, все це відбирає час, загрожує всякого роду небезпеками і непередбаченими моментами, вимагає міцних нервів і самовладання.

Куди більш вигідним варіантом в подібних випадках, є такий вид сервісу, як автовикуп. І однією з найбільш складних її різновидів вважається викуп машин, потерпілих дорожньо-транспортна пригода.

Цим займаються спеціалізовані фірми, компанія ТопВикуп належить до числа таких, які надають подібні послуги, зокрема – викуп авто після ДТП у Львові.

Скориставшись послугою автовикуп після ДТП Львів, власник захищає себе від багатьох неприємних дій, які супроводжують весь процес купівлі-продажу. Йому не треба буде докладати величезних зусиль для пошуку кінцевого покупця, робити ремонт машини, щоб надати їй, більш товарний вигляд, думати про те, як її евакуювати, де можна знайти експерта з оцінки, куди звернутися для переоформлення документів.

Звернувшись за послугою викуп аварійних авто у Львові, автовласник зможе зайнятися своїми справами в той час, як наші професіонали будуть спокійно, зі знанням справи, використовуючи напрацьований досвід забезпечувати всі необхідні заходи, такі, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, оформлення всіх необхідних договорів, зняття авто з обліку.

Крім того, буде організовано виїзд фахівця в найбільш зручний час і місце, яке вкаже сам замовник. Прямий і швидкий розрахунок не змусить себе довго чекати, і буде проведений тут же, відразу після того, як оцінювач озвучить суму, яка досягає 90% ринкової вартості машини.

Для того, щоб оформити заявку на викуп битих авто у Львові, достатньо заповнити нескладну анкету, розташовану на сайті компанії. Там, описавши свій автомобіль, власник зможе розрахувати приблизну вартість оцінки.

Після – очікувати дзвінка нашого співробітника, якщо вважатиме суму попередньої оцінки достатньої для його вимог. Всі дії виконуються в рамках дотримання конфіденційності і безпеки, є належною мірою надійними, оперативними.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...