Автовикуп – альтернатива застарілим способам продажу

Ще 20 років тому продати авто в неробочому стані, бите або після ДТП було справжньою проблемою. Доводилося шукати покупця на авторинку, давати оголошення в газету або піднімати усіх знайомих та їхніх знайомих. На це витрачалося багато часу та зусиль. Згодом з’явилася можливість публікувати оголошення на інтернет-форумах та сайтах. Проте, безкоштовні об’яви швидко губляться на просторах Мережі, до того ж, перевірити надійність та платоспроможність можливого покупця – вкрай складно. Крім того, перед продажем необхідно витратити чималі гроші на оцінку вартості, оформлення документів, а іноді – й евакуацію транспортного засобу. Але нині для автовласників є вихід – автовикуп у місті Львів компанією ТопВикуп.

Терміновий викуп автомобіля: як це відбувається

Спеціалізована компанія ТопВикуп – це професіональні послуги з термінової купівлі транспортних засобів після ДТП. Ми працюємо із цілими та пошкодженими, дорогими та дешевими машинами. Увесь процес відбувається дуже швидко – оцінка, оформлення документів, оплата. Фірма пропонує клієнтам безкоштовний виїзд оцінювача, а також, при потребі, безкоштовні послуги евакуатора. Є декілька способів почати співпрацю з ТопВикуп за допомогою сайту www.topvykup.com.ua:

  • зателефонувати за вказаними на сайті номерами;
  • замовити зворотній дзвінок;
  • заповнити заявку;
  • зв’язатися за допомогою Вайбер.

Також на сайті можна скористатися послугою онлайн-оцінки автомобіля перед тим, як запропонувати його викупити.

Робота з ТопВикуп – конфіденційність і надійність

Ми поважаємо і цінуємо наших клієнтів, тому гарантуємо кожному безпеку і конфіденційність. Делікатна справа потребує делікатного ставлення, і спеціалісти компанії забезпечать комфортний викуп авто (Львів) за будь-яких умов. Наша фірма не використовує посередників, кожен розрахунок відбувається відразу по завершенню діагностики після узгодження суми.

Викупленні автомобілі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (41 оценок, среднее: 4,78 из 5)
Loading...