Викуп авто після ДТП

Аварія – неприємна ситуація. Звичайно, найголовніше, щоб усі учасники залишилися неушкодженими, але одразу після побиття авто перед власником виникає дилема, що краще – ремонтувати чи продати автомобіль як є. Якщо Ви – не професійний автомеханік, то не зможете одразу оцінити розмір завданих збитків. Звичайно, якщо звернутись на СТО, то майстри візьмуться за ремонт, але скільки він буде коштувати – невідомо, і цілком можливо, що вигідніше одразу зголоситися на автовикуп після ДТП.

Компанія ТопВикуп пропонує послугу терміновой купівлі авто. Як це відбувається поетапно:

  • одразу після отримання Вашої заявки по телефону або онлайн до Вас виїде оцінювач – ця послуга безкоштовна;
  • якщо Вас влаштує наша пропозиція, то ми заберемо автомобіль евакуатором – теж безкоштовно;
  • в максимально короткі терміни оформимо документи й виплатимо гроші.

Неважливо, де Ви знаходитесь, ми маємо представництва в усіх містах України, тому і оцінювач, і евакуатор приїдуть максимально швидко.

Якщо Ви маєте сумніви, то можете довідатися ціну ремонту авто (вона може бути чималенькою) і поцікавитися, наскільки легко продати “бите” авто за достойну ціну. До того ж, не маючи досвіду з продажу, Вам самостійно буде нелегко оформити всі необхідні документи, знайти покупця й організувати безпечний канал отримання грошей.

ТопВикуп – 15 років досвіду

Маючи великий досвід і налагоджені зв’язки, ми зможемо викупити Ваш автомобіль й оформити всі необхідні документи за лічені дні. Від Вас потрібні тільки заявка, паспорт, ідентифікаційний код, ключі і техпаспорт на авто.

Наша компанія працює оперативно, надійно і конфіденційно. Викупать автівки – наша спеціалізація. Наша пропозиція ціни викупу – найвигідніша. Що Ви отримаєте від співпраці з нами:

  • найвищу можливу ціну за авто;
  • безпечний продаж;
  • економію часу;
  • збережені нерви.

Наша компанія викупає легкові авто, вантажні автомобілі, а також сільськогосподарську техніку. Крім того, у нас можливо отримати послугу “Автоломбард”.

Як продати бите авто

Зателефонуйте нам або напишіть заявку онлайн. Також можна замовити зворотній дзвінок або оформити заявку на вайбер або ватсап. Ми працюємо цілодобово. Досвідчені співробітники зроблять для Вас всі необхідні документи згідно українському законодавству і Ви отримаєте гроші й час на пошуки нової автівки.

Маємо велику кількість успішних викупів і позитивних відгуків про нашу роботу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (51 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Loading...