Як продати битий автомобіль?

Статистика свідчить, що головною причиною дорожньо-транспортних пригод в Україні є перевищення швидкості. На жаль, на дорогах стається багато аварій, і ніхто від них не застрахований. Більшість власників після ДТП приймає рішення продати битий автомобіль. Однак покупця на аварійний транспортний засіб знайти вкрай важко.

Потенційні інвестори бояться можливих проблем, які здатні принести биті автівки. Процес купівлі-продажу аварійного авто – складний, а також довгий і малоприємний. Треба вкладати кошти в проведення ремонту транспортного засобу, підписувати багато документів для переоформлення автівки, бігати по інстанціях, годинами очікувати в черзі, турбуватися стосовно зняття машини з обліку.

Сюди слід додати мало не щоденні поїздки на авторинок, плату за оренду місця, пошук потенційного покупця і торгування за найкращу ціну для Вашої автівки. І при цьому незрозуміло, чи вдасться продати автомобіль, а якщо вдасться, то чи не отримаєте Ви за нього набагато менше, ніж очікували. Крім того, завжди існує ризик зустрітися з шахраями та аферистами, які залишать вас і без транспортного засобу, і без грошей.

Вирішити таку складну задачу допоможуть компанії, які спеціалізуються на викупі аварійних авто. У місті Кривий Ріг послуги з викупу авто після ДТП надає компанія ТопВикуп. Ми можемо допомогти продати Ваш автомобіль без зайвих проблем.

Компанія ТопВикуп надає послуги з автовикупу у місті Кривий Ріг для представників різних верств населення: студентів, робітників, бізнесменів. Ми викупимо Ваш автомобіль незалежно від ступеню пошкодження, марки і країни-виробника. У стислі терміни ви зможете продати транспортний засіб і отримати гроші.

Переваги компанії ТопВикуп

Компанія ТопВикуп надає послуги з викупу аварійних авто у місті Кривий Ріг. Співпраця з нами має наступні переваги:

  • звільнення від передпродажної підготовки автомобіля;
  • безкоштовна евакуація та зберігання транспортного засобу;
  • можливість виїзду експерта на місце дорожньо-транспортної пригоди;
  • гарантія знаходження покупця на Ваш автомобіль;
  • переоформлення документів та зняття автівки з обліку без Вашої участі;
  • гарантія отримання коштів у розмірі до 90% ринкової вартості автомобіля;
  • швидке укладення угоди.

Як скористатися послугами компанії ТопВикуп в Кривому Розі?

Подати заявку на автовикуп у місті Кривий Ріг Ви зможете, заповнивши форму на нашому сайті. Якщо виникнуть питання, фахівці компанії ТопВикуп нададуть професійну консультацію за телефоном або електронною поштою. Також ми пропонуємо послугу безкоштовного зворотного зв’язку. Ви можете зазначити свій номер у формі на сайті компанії ТопВикуп, і ми самі вам перетелефонуємо.

Після отримання заявки на викуп аварійних авто у місті Кривий Ріг, ми здійснимо безкоштовну евакуацію Вашого транспортного засобу, якщо через значні пошкодження машина лишилася на місці дорожньо-транспортної пригоди. Після проведення експертизи наші фахівці зможуть назвати суму оцінки. Якщо автівка сильно пошкоджена, ми можемо провести оціночну експертизу безпосередньо на місці аварії. Після того, як фахівець назве суму, Ви відразу зможете отримати її на руки.

Скористайся нашими послугами з викупу битих авто у місті Кривий Ріг – продайте свою аварійну автівку швидко і без зайвих проблем з компанією ТопВикуп!

Викупленні автомобілі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...