Увага і повага всіх учасників руху – запорука безпеки на дорозі

Не всі учасники руху строго дотримуються існуючих правил поведінки на дорозі. В результаті цього нерідко трапляються аварії, де, в кращому випадку, страждають тільки автомобілі. Для кожного водія ДТП – це психологічний стрес і фінансові витрати на відновлення битої машини.

Навіть якщо авто постраждало незначно, потрібно звертатися для його ремонту на СТО, а це – час і гроші. Гроші може компенсувати страхова компанія, а час – ні.

Найгірший варіант розвитку подій – ремонт автомобіля обійдеться набагато дорожче, ніж компенсаційні виплати, ще гірше, якщо він не підлягає відновленню. Що робити в такій ситуації? Зайнятися продажем самостійно, або звернутися за допомогою до професіоналів?

Викуп аварійних, битих авто після ДТП в місті Суми

Звичайно, найрозумніше довірити продаж свого битого автомобіля компаніям, які не один рік займаються цим. Наша компанія “TOPVykup” надає послуги автовикупу більш ніж 15 років, тому ми маємо досвід роботи і колектив високопрофесійних фахівців.

Наша компанія знаходиться в Києві, але навіть якщо Вам потрібна допомога в місті Суми, ми проведемо автовикуп з мінімальними витратами часу і коштів. Ми викуповуємо автомобілі всіх марок, які зареєстровані на території України і були випущені не раніше 2000 року.

На сайті www.topvykup.com.ua розміщені всі номери телефонів, за якими можна зв’язатися з нами в будь-який час доби, ми працюємо без вихідних. Тут же є форма заяви, яку можна заповнити і відправити нам. Після цього, з Вами зв’яжеться наш фахівець, щоб уточнити деталі аварії, місце і час, куди необхідно прибути оцінювачу.

Всі формальності, пов’язані з експертною оцінкою, заповненням необхідних паперів і виплатою грошей, займають максимум добу.

Переваги співпраці з компанією “TOPVykup”

Співпрацювати з компанією “ТопВикуп” вигідно, тому що:

  • всі угоди проводяться на підставі чинного Законодавства України;
  • ми відповідаємо за безпеку Вашу і автомобіля;
  • забезпечуємо безкоштовну евакуацію авто;
  • виплачуємо максимально можливу ціну.

Ми сприяємо в знятті автомобіля з обліку, оформляємо всі необхідні папери для податкових органів. Угоди з компанією “TOPVykup” конфіденційні і безпечні.

Викупленні автомобілі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...