Викуп авто у Чернігові — дізнайтесь, як продати автомобіль за вигідною ціною за 2 години

Оплата готівкою відразу

Видаємо всю суму після оформлення паперів

Оцінка авто у день звернення

Діагностика + оформлення = близько 2 годин

Юридична законність процедури

Дотримуємося законодавства України

Хороша ціна за вашу машину

Наші клієнти залишаються задоволеними

Викуп авто ЧернігівАвтовикуп у Чернігові у ТопВикуп — це не тільки можливість швидко продати машину за гарною ціною. Законність, безпека та повна конфіденційність угоди – те, що ми можемо гарантувати своїм клієнтам завдяки багаторічному досвіду та гарній репутації. Компанія розробила привабливі умови співпраці та повністю налагодила оперативний та правильний процес скупки авто у Чернігові.

Наші послуги

Терміновий автовикуп у Чернігові.

Отримати гроші за 2 години після приїзду? Це реально! Звертайтеся до нас, і ми купимо вашу машину того ж дня. Діагностика та оформлення за 2 години. Терміновий викуп авто в Чернігові — чудовий варіант, якщо гроші знадобилися швидко і без зайвого клопоту.

Викуп машин після ДТП

Ваш автомобіль зламаний після дорожньої пригоди? Хочете позбутися машини, що прийшла в непридатність, максимально швидко? Викуп транспортних засобів після ДТП – шанс отримати гроші за авто, що не підлягає ремонту. Нас не лякає непрезентабельний вигляд вашої машини.

Купівля старих авто з пробігом

Купуємо автомобілі практично будь-якого року випуску (навіть старі), з будь-яким пробігом (навіть від 100 тис. км), як в ідеальному стані, так і потребують ремонту. Зателефонуйте нам або заповніть онлайн форму, щоб дізнатися, скільки ми дамо за ваш транспортний засіб.

Викуп битих машин

У вашого автомобіля нетоварний вигляд? Для продажу вам навіть не потрібно його ремонтувати. Тому що ми купуємо авто у будь-якому стані, навіть биті. Це ваша можливість в стислий термін продати машину і отримати хорошу суму на руки.

Скільки ви можете отримати за власний автомобіль

Ми проводимо огляд транспортного засобу та оцінюємо його з урахуванням різних показників (технічний стан, пробіг, модель), а потім пропонуємо певну суму за авто. Зазвичай вона становить до 90% ринкової ціни.

Переваги компанії ТопВикуп

 • Час продажу – 2 години. Оперативність – наш головний плюс. Ми намагаємося, щоб скоротити час укладання угоди купівлі-продажу, наскільки це можливо
 • Реальна діагностика та чесна ціна. У нас є постійні клієнти та позитивні відгуки, і ми прагнемо, щоб наша репутація не постраждала. Тому оцінка проводиться прозоро, а вартість завжди справедлива
 • Лояльні до клієнтів. Ми завжди готові знайти рішення, яке влаштує обидві сторони. Наша компанія скуповує автомобілі практично будь-якої марки, моделі та в будь-якому стані, навіть биті і після ДТП.
 • 19 філій по всій країні. Вже кілька років допомагаємо клієнтам вирішувати фінансові проблеми чесно та швидко. Окрім Чернігова, ми працюємо ще у 18 містах України
 • Купуємо авто у юридичних та фізичних осіб. Працюємо з усіма клієнтами, незалежно від їхнього юридичного статусу. Знаємо, як оформити угоду з усіма нюансами
 • Безкоштовно оформляємо угоду купівлі-продажу. Ви приносите всі документи (список уточнюйте у нашого консультанта), а ми беремо на себе юридичні нюанси підготовки паперів. Послуга абсолютно безкоштовна
 • Дотримуємося закону. Чиста угода – наш принцип. Ми не купуємо автомобілі у викраденні та діємо тільки в рамках чинного законодавства країни

Як пройти безкоштовну діагностику та отримати гроші?

Для цього виконайте 4 прості кроки. А оскільки ми працюємо цілодобово, щоб не гаяти часу, починати ви можете прямо зараз.

 1. передзвоніть мені ТопВикуп
  Приймаємо онлайн-заявки, повідомлення на Вайбер та телефонні дзвінки. Також є послуга “Зворотний дзвінок”
 2. Надайте інформацію про машину
  Від марки та моделі до фото автомобіля. Наш спеціаліст може поставити додаткові питання, щоб оцінити транспортний засіб якомога точніше.
 3. Запишіться на зустріч
  Якщо вас влаштовує попередня ціна викупу, домовтеся зі спеціалістом про дату, час та місце зустрічі.
 4. Зберіть та надайте папери
  Паспорт, техпаспорт, ІПН, свідоцтво про реєстрацію авто та інші документи знадобляться, щоб оформити продаж.

Після діагностики та оформлення паперів ви одразу забираєте гроші.

Телефонуйте або залишайте заявку прямо зараз!

Викупленні автомобілі

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (37 оценок, среднее: 4,86 из 5)
Loading...

Отзывы об автовыкупе в Чернигове

avatar