Якщо авто пошкоджено у ДТП

Дорожньо-транспортна пригода – це великий стрес для кожного водія. Навіть якщо пощастило й всі залишилися живими й здоровими, виникають інші проблеми, пов’язані з транспортним засобом. Що робити далі? Чи є сенс у подальшому ремонті? Ці питання турбують майже всіх, хто потрапив у ДТП. У скільки обійдеться відновлення пошкодженого автомобіля й чи варте воно того, хвилює їх власників. Якщо продавати автівку після ДТП, то де і як швидко це можна зробити? Положення може ускладнитися й знаходженням пошкодженого автомобіля далеко від великих населених пунктів, де є спеціалізовані станції технічного обслуговування. Адже для транспортування транспортного засобу знадобляться послуги евакуатора, вартість яких залежить напряму від відстані.

Всі переваги компанії ТопВикуп

Щоб не залишитись віч-на-віч з цією проблемою, краще скористатися допомогою фахівців. Одним з таких є компанія ТопВикуп, яка за більш ніж 15 років праці зарекомендувала себе однією з найкращих на ринку викупу автомобілів. Компанія здійснює викуп аварійних, пошкоджених у ДТП автівок. Маючи у своєму штаті досвідчених експертів з оцінки транспортних засобів, фірма пропонує найвигіднішу й економічно обґрунтовану ціну за пошкоджене авто. Крім того, клієнтам компанії безкоштовно надаються послуги евакуатора, юристів при оформленні угоди з купівлі-продажу. Фахівці надають практичну допомогу у фіскальних органах та при знятті автомобіля з обліку у реєстраційних установах.

Пріоритетами компанії при здійсненні своєї діяльності є:

  • швидкість – після прийняття заявки на місце відразу виїжджає експерт та проводить оцінку транспортного засобу, після чого укладається угода та здійснюється розрахунок;
  • безпека – не треба турбуватись про те, що Вас ошукають під час оцінки авто або безпосередньо при розрахунку. За бажанням клієнта, грошові кошти можуть бути переведені на будь-який банківський рахунок;
  • економічна вигода – компанія пропонує вартість автівки, яка максимально наближена до ринкової, й значно вищу, ніж пропонують інші фірми з аналогічними послугами.

Крім викупу легкових автомобілів, ТопВикуп також придбає мотоцикли, мопеди, квадроцикли, скутери. Головною умовою придбання є те, що транспортний засіб повинен бути на українській реєстрації й не старше 2000-го року.

Автовикуп на вигідних умовах у місті Новоград-Волинський

Скористатися послугами компанії можна, зателефонувавши на один з номерів телефонів, вказаних на сайті, або заповнивши заявку онлайн. В заявці необхідно вказати марку та модель транспортного засобу, технічний стан та рік випуску. Для прискорення процедури оцінки бажано прикріпити файл з детальним фото автівки. Заявку також можна надіслати за допомогою мобільних додатків Вайбер чи Вотсап. Після надсилання заявки дочекайтесь дзвінка представника компанії.

При досягненні попередньої домовленості щодо обговорення часу та місця зустрічі для проведення експертної оцінки, фахівець одразу здійснює виїзд. Після проведення оцінки транспортного засобу укладається угода та проводиться розрахунок. За бажанням клієнта, розрахунок можна отримати готівкою або на банківську картку.

Компанія здійснює викуп аварійних та битих після ДТП авто в місті Бердичів, Овруч, Чуднів, Новоград-Волинський, Радомишль та інших регіонах Житомирської області.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 оценок, среднее: 4,94 из 5)
Loading...