07.05.2016

Автовикуп Новоград-Волинський. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Навіть, якщо автомобіль є великою цінністю для господаря, життєві обставини можуть скластися так, що виникає необхідність в додаткових коштах і його доводиться продавати. Раніше більшість автовласників змушені були займатися цим самостійно. Багатьом з них завдання доставляла чимало клопоту, віднімаючи багато часу – доводилося стикатися з певними моментами, які виявлялися для пересічної людини справжньою перешкодою.

Зараз ситуація змінилася, завдяки задоволеною нову послугу автовикуп, яка передбачає викуп авто, що були у вжитку. Компанія ТопВикуп розвиває свою діяльність саме в цьому напрямку, зокрема, надає послугу викуп аварійних авто Новоград-Волинський.

Слід зазначити, що наша фірма спеціалізується, в тому числі, на викуп автомобілів, що побували в дорожньо-транспортній пригоді. При цьому приймаються машини, незалежно від технічного стану, -країни виробника, марки і року випуску, з 1991 починаючи.

Головною перевагою послуги автовикуп після ДТП Новоград-Волинський, безсумнівно, є те, що обмін вашого автомобіля на грошову суму буде проведений в рекордно короткий період часу і займе трохи більше декількох годин – від двох до доби. У той час, як самостійний продаж може затягнутися на термін від трьох тижнів і довше, а в деяких випадках і зовсім не дати результатів.

Крім того, отримавши заявку на викуп битих авто в Новоград-Волинському, компанія знімає з замовника необхідність виконувати ряд операцій, які складно назвати приємними: паперова тяганина, пов’язана з переоформленням документів і договорів, зняття авто з обліку, турботи по транспортуванню та зберіганню автомобіля, пошук фахівця з оцінювання.

При наданні послуги викуп авто після ДТП в Новоград-Волинському так само буде організований виїзд експерта в заздалегідь обумовлених з замовником місце і на час, яке він сам вкаже. Це стає особливо зручним, якщо машина серйозно пошкоджена, так в цьому випадку забезпечується можливість проведення діагностичної експертизи безпосередньо на місці аварії.

Розрахунок з замовником проводиться відразу ж після діагностики, сума в повному обсязі видається на руки власникові, як тільки вона буде озвучена оцінювачем. Її розмір досягає 90% ринкової вартості автомобіля, що практично неможливо досягти при самостійній продажу.

Всі заходи, пов’язані з здійсненням операції купівлі-продажу проводяться виключно на законних підставах, в інтересах клієнта, з дотриманням всіх норм безпеки та конфіденційності.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...