Як вигідно продати старе, бите авто в Україні

Коли трапляється дорожньо-транспортна пригода, водій зазвичай знаходиться в стресовому стані, тому що кожен упевнений, що цього з ним не може статися ніколи. Найменше нещастя, коли пошкоджена тільки машина, та з цим треба щось робити.

Звичайно, все залежить від ступеня пошкодження авто: в кращому випадку – компенсаційні виплати страхової компанії покриють витрати на ремонт, в гіршому – машина не підлягає відновленню і її краще продати.

Для того, щоб займатися продажем машини самостійно потрібно мати час, знання умов продажу та оформлення документів. В іншому випадку можна залишитися без грошей та без авто. Щоб цього не сталося, довірте ведення справи надійним компаніям, які займаються автовикупом професійно.

Викуп аварійних битих авто після ДТП в місті Володимир-Волинський

Компанія “TOPVykup” займається автовикупом автомобілів, що постраждали в ДТП на всій території України. Ми викуповуємо автомобілі всіх марок, починаючи з 2000 року випуску, зареєстрованих на території нашої держави.

Якщо аварія трапилася в місті Володимир-Волинський, ми зробимо автовикуп в будь-який час, який Ви призначите, так як працюємо цілодобово і виїжджаємо в усі населені пункти України. Для того, щоб викликати оцінювача, необхідно:

  • зв’язатися з нами телефоном (WhatsApp, Viber) або залишити заяву на сайті www.topvykup.com.ua;
  • на місце виклику безкоштовно приїде наш оцінювач;
  • діагностика та експертна оцінка буде проведена на місці;
  • відразу після оцінки буде оголошена оціночна вартість, оформлені необхідні документи і виплачені гроші.

Ця процедура завершиться за дві-три години, в гіршому випадку – за добу.

Переваги співпраці з компанією “TOPVykup”

Компанія “ТопВикуп” надає послуги автовикупу на всій території України більше ніж 15 років. За цей час ми напрацювали багатий арсенал знань і набралися досвіду в роботі, що дозволило нам зайняти перші рядки в рейтингу кращих компаній цього сегмента послуг.

Працювати з нами вигідно, тому що:

  • всі роботи проводяться оперативно з дотримання Законів України;
  • ми сприяємо зняттю з обліку авто, оформляємо всі необхідні супроводжуючіі документи;
  • проводимо безкоштовну евакуацію авто;
  • обслуговування клієнта відбувається з урахуванням правил безпеки і конфіденційності;
  • Ви отримуєте за автомобіль максимально можливу ціну.

Подача заяви на викуп авто в місті Володимир-Волинський – це простий і доступний процес, всі дії нашої команди злагоджені й оперативні, головна мета нашої роботи – комфорт для всіх наших клієнтів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...