08.05.2016

Автовикуп Володимир-Волинський

Автомобілебудування – одна з головних галузей промисловості. Попит на машини завжди був досить великий. Поряд з виробництвом розширюється і сфера обслуговування автопарку. Однією з найбільш затребуваних послуг, в останні роки, є такий вид автосервісу, який пов’язаний з викупом автомобілів, що були у вжитку. Зокрема, – автомобілів, що побували в дорожньо-транспортній пригоді.

Компанія ТопВикуп надає саме такого роду обслуговування – викуп авто після ДТП Володимир-Волинський. Дана послуга призначена для людей, які дорожать власним часом, бережуть нерви, цінують душевну рівновагу.

Справа в тому, що сам процес купівлі продажу битих авто пов’язаний з безліччю неприємних моментів, які без належного досвіду і необхідних знань є труднопреодолімие перешкоди. Каменем спотикання виявляється переоформлення документів і договорів – вистачає паперової тяганини, біганини по інстанціях, нескінченні очікування в чергах

Крім того, багато клопоту доставляє і зняття авто з обліку, пошук фахівця з оцінювання, вирішення питань щодо транспортування та зберігання автомобіля. Всього цього вдасться уникнути, якщо скористатися допомогою ТопВикуп. Отримавши заявку на послугу автовикуп після ДТП у Володимир-Волинському, компанія гарантує проведення таких заходів, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно, оформлення всієї необхідної документації, сприяє в знятті з обліку.

Компанія, отримавши заявку на викуп битих авто у Володимир-Волинському, організовує виїзд фахівця в зручне для власника місце і час. Таким чином, з’являється можливість провести діагностичну експертизу безпосередньо на місці аварії. Це дуже зручно, якщо склалася така ситуація, коли, через отриманих ушкоджень, машина не в змозі пересуватися самостійно.

Розрахунок проводиться тут же, на місці проведення оцінювання, сума видається на руки власникові відразу ж після закінчення діагностування, як тільки буде озвучена оцінювачем. Її розмір становить 90% ринкової вартості автомобіля, що більше суми компенсації збитку, що видається страховою компанією.

Слід зазначити простоту в подачі заявки на викуп аварійних авто Володимир-Волинський. Для цього достатньо зателефонувати нам за номером, вказаним на сайті компанії. Або – заповнити спеціальну форму, яка так само знаходиться на сайті. Тут же замовник може, пройшовши тест-драйв, розрахувати приблизну попередню суму оцінки. І, якщо вона буде відповідати його потребам, продовжити співпрацю з нами для доведення процесу до бажаного результату.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...