08.05.2016

Автовикуп Нововолинськ

У наш економічно нестабільний час добре, якщо є будь-які фінансові гарантії. Такого роду гарантією може стати автомобіль. У тій ситуації, коли існує гостра необхідність в коштах, він може прийти на виручку. У колишні часи продаж автомобіля представляла собою складну процедуру, пов’язану з виконанням багатьох складних процесів.

Але життя не стоїть на місці, разом з розвитком галузі машинобудування розширюється і сфера обслуговування автопарку. В останні роки широкий розвиток отримав такий вид автосервісу, який передбачає викуп автомобілів, що були у вжитку. Компанія ТопВикуп є організацією, яка надає послугу викуп битих авто в Нововолинську.

Безсумнівно, деякі власники, сподіваючись на свої сили, приймаються за справу самостійно, не вдаючись до будь-чиєї допомоги. Не секрет, що їх бентежить комісійний збір за користування послугою. І для них починається довгий, повний раптових поворотів і несподіваних моментів, шлях.

Зіткнувшись вже на початкових етапах, багато змінюють рішення і звертаються до фахівців, які, використовуючи необхідні знання та напрацьований досвід, приймаються за справу і надають автовикуп після ДТП Нововолинськ. І ось вже після закінчення короткого часу, від декількох годин до однієї доби, ваше авто обмінюється на еквівалентну суму.

Компанія ТопВикуп займається викупом старих авто, в тому числі і тих, яким траплялося побувати в ДТП, приймаються машини в будь-якому стані, з різним, починаючи з 1991, роком випуску, всіх моделей і країн виробників.

Отримавши заявку на викуп авто після ДТП Нововолинськ, компанія гарантує проведення таких заходів, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, що особливо актуально в тих випадках, коли машина отримала сильні пошкодження і існує необхідність її транспортування.

В процесі надання послуги викуп аварійних авто в Нововолинську, виїзд оцінювача здійснюється по заздалегідь зазначеній власником адресою і часу, передача грошей відбувається на місці проведення діагностичної експертизи, відразу після її проведення, як тільки буде озвучена сума. Її розмір досягає 90% ринкової вартості. Крім того, всі клопоти по переоформленню документів і договорів компанія бере на себе, сприяє в знятті авто з обліку.

Ми невпинно прагнемо до підвищення рівня обслуговування, в роботі з клієнтами використовуємо індивідуальний підхід, всі операції проводяться виключно на законних підставах з дотриманням необхідних вимог безпеки та конфіденційності.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...