Автовикуп Нововолинськ

Наявність в своєму розпоряджені автомобіля є фінансовою гарантією його власника. Але ті складності, що виникають при продажі машини, лякають багатьох людей. Сьогодні цю складну процедуру взяли на себе спеціальні організації в Нововолинську, які професійно займаються викупом авто аварійних, битих, після ДТП. Саме таку популярну й затребувану послугу по викупу вживаних автомобілів надає компанія ТопВикуп.

Переваги звертання до фахових спеціалістів

Все, що пов’язано з продажем авто, тягне за собою безліч труднощів, несподіваностей, раптовостей, навіть небезпек. Крім того, це ще велика трата особистого часу, нервів та коштів. Тому, рекомендуємо відразу ж після дорожньо-транспортної пригоди, або випадкового пошкодження авто звертатись до наших досвідчених фахівців, які досконало володіють всіма необхідними знаннями та багаторічними напрацюваннями.

Професійна команда фахівців компанії ТопВикуп оперативно та строго, у відповідності до всіх вимог законів України викупає машини:

 • будь-яких марок, моделей, країн-виробників;
 • старі;
 • які побували в ДТП;
 • биті;
 • з будь-якими пошкодженнями.

Як тільки до нас надходить заявка клієнта на викуп авто, відразу ж на те місце й в той час, що назве заявник, виїжджають кваліфіковані фахівці: юрист для оформлення всіх необхідних паперів, оцінювач для професійного проведення діагностичної експертизи пошкодженої машини.

Одразу ж по закінченні всіх процедур власник авто отримує гроші способом, найбільш для нього зручнішим (готівкою або переказом на власний рахунок). Ми також потурбуємось про евакуацію пошкодженого авто та зняття транспортного засоба з обліку. Всі послуги (оцінку авто, евакуацію, оформлення документів) компанія ТопВикуп надає абсолютно безкоштовно.

Власник аварійної машини гарантовано отримує суму відшкодування, яка дорівнює практично дев’яностовідсоткової ринкової вартості.

Чому варто співпрацювати з компанією ТопВикуп

Якщо вас постигла така біда, що Ваше авто потрапило в дорожньо-транспортну пригоду, не впадайте у відчай. Відразу ж дзвоніть нам за телефонами, які Ви знайдете на нашому сайті www.topvykup.com.ua. Також Ви можете залишити онлайн-заявку, доступна форма якої також розміщена на сайті. Компанія ТопВикуп є лідером на українському ринку викупів автомобілів після ДТП, старих, аварійних, пошкоджених. Ми працюємо в цій галузі вже більш ніж п’ятнадцять років, тому маємо потрібний досвід й корисні для власників транспортних засобів напрацювання.для нас інтереси клієнтів завжди на першому місці. Ми намагаємось взяти на себе всі турботи, пов’язані з авто після ДТП.

Співпраця з нами – це гарантія безпеки, конфіденційності, вигоди, оперативності вирішення всіх проблем. Грамотне оформлення всіх документів, угод, договорів, швидке й адекватне отримання грошей за аварійний автомобіль (сума більша за компенсаційні виплати страхових компаній) – Вам сподобається така професійна робота:

 • надійна;
 • чесна;
 • прозора;
 • юридично чиста;
 • комфортна;
 • вигідна.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, відсутність прихованих комісій, уважний сервіс – все це вигідно відрізняє діяльність компанії ТопВикуп.

Дзвонить нам цілодобово й будьте впевнені в швидкому вирішені всіх Ваших питань щодо авто після ДТП.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...