06.05.2016

Автовикуп Луцьк

Як би не хотілося кожному з нас, щоб все в житті йшло гладко, але нам доводиться стикатися з моментами, які складно не тільки назвати приємними, але навіть зберегти якийсь душевну рівновагу. Однією з таких кризових ситуацій, по праву, вважається дорожньо-транспортна пригода. Мало того, що психологічний стан піддалося випробуванню, виникає ще маса питань, яку впору назвати головним болем.

Ремонт машини, пошук покупця, який спосіб допоможе швидше її продати, яка ціна буде найоптимальнішою – це лише кілька прикладів того, чим найближчим часом будуть зайняті думки автовласника, не дозволяючи думати ні про що інше.

І ось тут, як порятунок – допомога спеціалізованих фірм, які надають послуги з викупу машин, що потрапили в ДТП. Компанія ТопВикуп – вихід саме з таких, обставин, що склалися, так як вона надає послугу викуп авто після ДТП Луцьк.

Практично всі клопоти по здійсненню угоди купівлі-продажу наші фахівці беруть на себе. Власнику досить лише подати заявку і чекати приїзду фахівця для проведення діагностичної експертизи, після чого відразу ж буде видана обумовлену суму, яка досягає 90% ринкової вартості автомобіля, що, в більшості випадків, перевищує розмір компенсаційних виплат, на які готові страхові компанії.

Послугу автовикуп після ДТП Луцьк передбачає виїзд оцінювача за вказаною замовником часу і місця. Це особливо підходить тоді, коли машина має серйозні пошкодження, що унеможливлює її самостійне пересування.

Отримавши заявку на викуп аварійних авто, компанія гарантує проведення таких заходів, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно, оформлення всіх необхідних договорів і документів для податкової інспекції, зняття машини з обліку.

Подача заявки на викуп битих авто в Луцьку відрізняється простотою і доступністю. Для цього необхідно зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії в контактних даних. Або ж – заповнити нескладну форму, що знаходиться там же і дозволяє визначити приблизну попередню суму оцінки після проходження тест-драйву.

Ми цінуємо довіру, надану нам, тому, наполегливі у прагненні до постійного підвищення рівня обслуговування, щодо кожного клієнта в роботі застосовуємо індивідуальний підхід, всі операції проходять з властивою нам оперативністю і дотриманням необхідних вимог безпеки та конфіденційності.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 оценок, среднее: 4,91 из 5)
Loading...