Продаж авто

Послуга “автовикуп” стає все більш популярною серед автолюбителів і це не дивно, бо водії – як професіонали, так і автолюбителі починають розуміти, що продаж – це робота, і її повинні робити професіонали.

Що очікує хазяїна у випадку самостійного продажу своєї автівки? Потрібно оформити купу документів, шукати покупця, організовувати безпечну передачу грошей, при цьому ризикуючи зробити помилку або взагалі натрапити на шахраїв. Хазяїн авто ще й втратить багато часу, бо продати автівку за достойну ціну не так вже й просто.

Ментальність наших людей полягає в тому, що в країні все заведено робити самому, в той час як світова практика показує, що будь-яку справу повинні робити тільки спеціалісти, бо час – це гроші. В розвинутих країнах кожен займається своєю роботою і заробляє гроші, а якщо виникають якісь проблеми, то цим займаються спеціалісти потрібних напрямків, які теж працюють.

Основні етапи викупу авто

ТопВикуп пропонує послугу автовикупу, в яку входить:

  • безкоштовна оцінка Вашого авто спеціалістом фірми;
  • після оцінки ми запропонуємо Вам найкращу ціну;
  • в разі згоди евакуатор безкоштовно вивезе Ваше авто;
  • в найкоротші терміни наші працівники зроблять всі необхідні документи і Ви отримаєте гроші.

При цьому ми розглянемо будь-яку пропозицію – легкові і вантажні авто, сільськогосподарська техніка, моторні човни та інші засоби для пересування. Стан техніки не має значення – ми купуємо навіть розбиті автівки.

Наша фірма гарантує швидкість, професійність, конфіденційність та збереження комерційної таємниці клієнта.

Працюємо по всій Україні

Незалежно від Вашого місця перебування – Київ, Одеса, Харків, Луцьк, ми швидко відреагуємо на Ваш запит, бо маємо представництва в усіх регіонах України й працюємо цілодобово. Що потрібно для того, щоб отримати послугу автовикуп у місті Луцьк або іншому місті:

  • заповнити заявку онлайн, через вайбер або ватсап, також можливо зателефонувати на вказані на сайті телефонні номери;
  • якщо є можливість, добавити до заявки фото;
  • провести переговори з нашим оцінювачем і в разі згоди передати ключі та техпаспорт на авто.

Погодьтесь, що такий продаж займе у Вас небагато часу. Якщо Ви маєте намір купити інший автомобіль, наша база даних – до Ваших послуг. Ми пропонуємо на обмін авто, які наші механіки повністю відремонтували й довели до стану безпроблемної експлуатації. Також у нас працює послуга “Автоломбард”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (41 оценок, среднее: 4,83 из 5)
Loading...