08.05.2016

Автовикуп Ковель

Мати в своєму розпорядженні власний автомобіль – завжди вважалося престижним. Зараз важко уявити своє життя без цього виду транспорту. Навіть ті, хто не дуже розташовані до такого виду пріоритетам, час від часу замислюються про його придбання. Тому не втрачають своєї актуальності і різні види автосервісу. Більш того – з’являються все нові і нові послуги.

В останні роки величезною популярністю у автоаматорів користується такий різновид обслуговування, яка пов’язана з викупом старих автомобілів, в тому числі і таких, яким довелося побувати в дорожньо-транспортній пригоді.

Компанія ТопВикуп – спеціалізована фірма, що надає саме цю послугу, зокрема, – викуп авто після ДТП Ковель. Призначена вона для різних верств населення: від студентів, робітників до ділових людей, для всіх, хто цінує свій час, береже нерви, так як головною перевагою послуги викуп битих авто в Ковелі є гранично стислі терміни – від кількох годин до доби, в які відбувається обмін пошкодженого авто на еквівалентну суму грошей.

Всі, хто хоч раз стикався з продажем автомобіля, який побував в ДТП, мають уявлення про те, скільки труднощів і перешкод доводиться долати в процесі виконання завдання. Паперова тяганина, біганина по інстанціях, очікування в чергах під кабінетами – ось неповний перелік тих малоприємних моментів, які доводиться проходити. Але ж, ще існує необхідність проведення передпродажної підготовки, численних поїздок на авторинок, спілкування з потенційними покупцями, не всі з яких навіть розуміють, чого саме вони хочуть.

Важко не погодитися, що набагато зручніше було б віддати всі повноваження, а самому спокійно займатися іншими важливими справами. Таку можливість дає компанія ТопВикуп, отримавши заявку на автовикуп після ДТП Ковель, вона забезпечує проведення таких заходів, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно, переоформлення всіх необхідних документів, зняття машини з обліку.

Крім того, при проведенні заходів за послугою викуп аварійних авто в Ковелі гарантується виїзд фахівця в зручне для власника час і місце, передача грошей відбувається там же, після проведення діагностичної експертизи, як тільки сума озвучується оцінювачем і досягає 90% ринкової вартості автомобіля.

Всі дії відбуваються з високим ступенем оперативності, надійності, дотриманням необхідних правил безпеки і конфіденційності, в роботі використовується індивідуальний підхід до кожного клієнта.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...