06.05.2016

Автовикуп Запоріжжя. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Автомобіль не мета, а засіб пересування. Дозволю собі не погодитися з цією думкою. Починаючи з моменту появи першого примірника і до сьогоднішніх днів, наявність машини вважалося ознакою достатку. Навіть в тих випадках, коли, насправді достатку і не було. Але, не зважаючи всі ці подробиці, ми можемо спостерігати, що кількість автомобілів неухильно зростає. Розширюється і сфера їх обслуговування. Компанія ТопВикуп надає один і видів такого сервісу, що передбачає викуп аварійних авто в Запоріжжі, який є справжнім порятунком в тих випадках, коли автотранспорт постраждав в результаті дорожньої пригоди і повинен бути надзвичайно оперативність в здійсненні угоди купівлі-продажу.

Компанія ТопВикуп надає послугу автовикуп після ДТП в Запоріжжі, не вдаючись до допомоги посередників. Завдяки цьому, вся сума, розмір якої сягає 90% ринкової вартості автомобіля, передається тут же, на руки власникові після того, як експерт озвучив результати оцінювання. Сама експертиза проводиться в зручному для клієнта місці і в зазначений ним же час. Це є оптимальним рішенням у тій ситуації, коли через пошкодження авто позбавлене можливості пересуватися самостійно – евакуацію та зберігання машини компанія бере на себе.

Подавши заявку на викуп авто після ДТП в Запоріжжі, власник позбавляється від необхідності оформляти всі договори купівлі-продажу, документи для податкової, отримує сприяння в знятті з обліку. Крім того, йому вже не треба буде витрачати час і нерви на пошук кінцевого покупця, поратися по приводу місця на авторинку, складати оголошення, вести переговори про покупку його автомобіля, побоюватися шахраїв і аферистів.

Замовивши послугу викуп битих авто в Запоріжжі, кожен клієнт гарантовано отримує індивідуальний підхід, дотримання всіх правил конфіденційності, швидкість, надійність, безпеку при операціях, пов’язаних з продажем автомобіля.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...