Чи варто самостійно терміново продавати автівку?

Потреба в екстреному продажі автомобіля може бути в кожного. Незалежно від статку та соціального стану, люди опиняються в ситуації, коли необхідно отримати гроші якнайшвидше. Можливо, справа в оплаті кредиту або навчання, не рідко – продаж автівки після дорожньо-транспортної пригоди. Втім, якою б не була причина, самостійно знайти покупця й оформити документи в короткий термін дуже складно. Крім клопотів із паперами слід враховувати стан продавця – зазвичай людина переживає стрес від події, яка стала причиною потреби у терміновому продажі. А це створює додаткове психологічне навантаження й заважає зосередитися. Виходом стане автовикуп (Запоріжжя та інші міста України).

Запоріжжя: викуп авто після ДТП

Щоб у місті Запоріжжя викуп авто битих чи аварійних відбувся швидко й безболісно, варто скористатися послугами ТопВикуп. Процес негайного автовикупу з нами – це чотири прозорі, продуманих етапи для максимального комфорту клієнта:

  • оформлення запиту телефоном чи на сайті. За допомогою сервісу «Онлайн оцінка авто» можна також завантажити світлину автівки – це прискорить попереднє оцінювання товару й зробить його більш відповідним ситуації;
  • прибуття оцінювача на місце перебування транспортного засобу. Клієнт обирає зручне для нього місце зустрічі;
  • безкоштовні послуги евакуатора. Якщо автівка не пересувається своїм ходом, наша компанія надасть евакуатор безкоштовно;
  • оформлення паперів і розрахунок. Юридична частина оформлення продажу – наш клопіт. А продавець авто отримує гроші зразу ж після того, як сторони дійшли згоди.

Переваги роботи з www.topvykup.com.ua

Анонімність та індивідуальний підхід – кредо працівників ТопВикуп. Ви можете бути впевнені, що ми діємо виключно у Ваших інтересах і піклуємося про конфіденціальність і комфорт клієнтів. ТопВикуп – це безпечний і швидкий викуп автомобіля.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...