08.05.2016

Автовикуп Токмак

Ні для кого не секрет, що в зв’язку зі збільшенням одиниць автопарку загострюється аварійна обстановка на дорогах. До таких же результатів приводять і порушення правил водіння, зокрема – перевищення швидкості. У підсумку – недотримання правил дорожнього руху, найчастіше, призводять до зіткнення, що тягне за собою пошкодження автотранспорту. І перед власником постає питання про те, що необхідно робити в цій ситуації.

Останнім часом стрімкий темп розвитку набирає одна з різновидів сфери обслуговування – автовикуп. Її дії спрямовані на проведення операцій, пов’язаних з викупом автомобілів, що постраждали в ДТП. Компанія ТопВикуп є однією з таких, які надає цю послугу, зокрема – викуп битих авто в Токмаку. Необхідно відзначити, що одним з переваг даної послуги вважається швидкий і прямий розрахунок при здійсненні угоди купівлі-продажу, що є запорукою високого рівня безпеки та конфіденційності.

Замовивши послугу автовикуп після ДТП в Токмаку, власник гарантовано отримує завершення угоди протягом декількох годин, 90% ринкової вартості, що в деяких випадках перевищує розмір компенсації, виплачуваної страховою компанією, безкоштовну оціночну експертизу, виїзд фахівця в зручний для замовника місце і час.

При цьому, отримавши заявку на викуп аварійних авто в Токмаку, компанія бере на себе оформлення всіх документів і договорів, зняття з обліку, евакуацію та зберігання автомобіля. Клієнт позбавляється від необхідності вести телефонні переговори з потенційними покупцями, вести пошук через оголошення в мережі Інтернет, здійснювати передпродажне обслуговування авто, яке включає в себе ремонт, спрямований на поліпшення зовнішнього вигляду постраждалої машини.

Слід зазначити простоту в подачі заявки на послугу викуп авто після ДТП в Токмаку. Для цього необхідно, всього лише, заповнити спеціальну форму на сайті компанії, яка дозволяє зробити приблизний попередній розрахунок суми оціночної вартості. І в разі, якщо вона буде задовольняти запити власника, фахівці компанії продовжать співпрацю, зателефонувавши за номером, вказаним в анкеті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...