06.05.2016

Автовикуп Ужгород. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Як би не хотілося нам, але життя складається не тільки з приємних моментів, але і таких, які для нас, як випробування. Таким випробуванням для кожного автолюбителя стає дорожньо-транспортна пригода. Багато, в такому випадку, вирішують продати автомобіль.

Деякі власники, відчуваючи в собі сили, починають діяти самостійно. І разом з тим, весь процес купівлі-продажу супроводжується необхідністю виконувати дії, які складно назвати приємними. Необхідність матеріальних витрат для проведення ремонту, паперова тяганина при переоформленні, біганина по інстанціях, довгі очікування в чергах, турботи про зняття машини з обліку.

Додайте сюди численні поїздки на авторинок, плату за місце, треба буде переконувати тих, хто зацікавився машиною, що та ціна, яку поставили ви найліпша, ніж, яку хочуть вони. А це – час, яке, в свою чергу – гроші. І невідомо, коли вдасться продати автомобіль і чи вдасться взагалі.

Погодьтеся, буде набагато зручніше, якщо хто-небудь зможе взяти всі ці клопоти на себе. І така можливість існує в особі компанії ТопВикуп, яка надає послугу викуп авто після ДТП Ужгород.

Замовивши викуп аварійних авто в Ужгороді, ви зможете звести до мінімуму витрати часу, зберегти нерви, захистити себе від будь-якого роду побоювань і переживань. У вас з’явиться можливість спокійно займатися своїми, не менше, важливими справами в той час, як наші фахівці, використовуючи знання і покладаючись на солідний досвід, займуться продажем вашого авто.

Отримавши заявку на викуп битих авто в Ужгорде, компанія забезпечує проведення таких операцій, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, гарантує виїзд експерта в призначений вами місце і час. Це, – як порятунок у випадках, коли пошкодження автомобіля настільки серйозні, що немає можливості їхати самостійно.

Крім того, слід зазначити, що передача грошей відбувається на місці відразу після проведення діагностики, як тільки сума буде озвучена оцінювачем. Її розмір становить 90% ринкової вартості авто, що нерідко більше суми, наданої страховими компаніями.

Подача заявки автовикуп після ДТП Ужгород відрізняється простотою і доступністю. Для цього достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії, або заповнити нескладну форму, розташовану там же і, прорахувавши попередню суму оцінки, очікувати дзвінка нашого співробітника.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...