Продаж аварійного авто – клопітка і складна справа

У повсякденному житті бувають не лише приємні моменти, але й випробування. Для кожного водія таким випробуванням може стати дорожньо-транспортна пригода. Від аварій на дорогах не застрахований ніхто. Якщо авто зазнало значних пошкоджень, власник у більшості випадків приймає рішення продати битий автомобіль.

Окремі автолюбителі вирішують діяти самостійно. І відразу ж зустрічаються з великою кількістю проблем. Процес купівлі-продажу аварійного авто – складний довгий і малоприємний. Потрібно вкладати кошти в проведення ремонту транспортного засобу, підписувати багато документів для переоформлення автівки, бігати по інстанціях, годинами очікувати в черзі, турбуватися стосовно зняття машини з обліку.

Сюди слід додати мало не щоденні поїздки на авторинок, плату за оренду місця, пошук потенційного покупця і торгування за найкращу ціну для Вашої автівки. І при цьому незрозуміло, чи вдасться продати автомобіль, а якщо вдасться, то чи не отримаєте Ви за нього набагато менше, ніж очікували. Крім того, завжди існує ризик зустрітися з шахраями, які залишать вас і без транспортного засобу, і без грошей.

Допомога з продажу битих автівок у місті Ужгород

Звісно, набагато зручніше було б перекласти усі ці клопоти на когось іншого. І така можливість існує. Компанія ТопВикуп надає послуги з викупу битих авто у місті Ужгород.

Скориставшись нашими послугами, ви зекономите час, збережете нерви, захистите себе від різноманітних побоювань та переживань. У місті Ужгород послуги з викупу авто після ДТП надає компанія ТопВикуп. Ми можемо допомогти продати Ваш автомобіль без зайвих проблем і оформлення купи документів. Вирішення проблем, пов’язаних з викупом аварійних авто у місті Ужгород, наші фахівці у повному обсязі візьмуть на себе.

Компанія ТопВикуп співпрацює з представниками різних верств населення: студентами, робітниками, бізнесменами. Ми викупимо Ваш автомобіль незалежно від ступеню пошкодження, а також марки і країни-виробника. У стислі терміни ви зможете продати транспортний засіб і отримати гроші.

Зекономте час, гроші й нерви з компанією Топ Викуп!

Перевагою компанії ТопВикуп є те, що ми звільнимо Вас від передпродажної підготовки автомобіля. Ми самостійно проведемо ремонт транспортного засобу, що допоможе Вам зекономити значні кошти. Наша компанія гарантує отримання за аварійне авто до 90% від суми його вартості. Це значно перевищує компенсаційні витрати, пропоновані страховою компанією.

Ми самостійно переоформимо усі необхідні документи і договори, потурбуємося про зняття автомобіля з обліку, вирішимо проблеми з податковою інспекцією.

Подати заявку на автовикуп у місті Ужгород Ви зможете, заповнивши форму на нашому сайті. Це дуже просто і доступно, Вам навіть не потрібно виходити з дому. Якщо виникнуть питання, фахівці компанії ТопВикуп нададуть професійну консультацію за телефоном або електронною поштою. Також ми пропонуємо послугу безкоштовного зворотного зв’язку.

Після отримання заявки ми здійснимо безкоштовну евакуацію Вашого транспортного засобу, якщо через значні пошкодження машина лишилася на місці дорожньо-транспортної пригоди. Якщо автівка сильно пошкоджена, експерт може провести оціночну експертизу безпосередньо на місці аварії. Після того, як фахівець назве суму, Ви відразу зможете отримати її на руки і починати збирати кошти на новий автомобіль.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...