08.05.2016

Автовикуп Мукачеве

Сучасна людина оточений комфортом. Безліч побутової техніки, всесвітня мережа Інтернет, банківські картки, що спрощують проведення грошових операцій, все це і багато іншого покликане допомагати, більш раціонально, використовувати час, давати можливість здійснювати безліч різних важливих справ. Не виняток і автомобілі – давні помічники людства. І разом з тим, ми, все одно поспішаємо, не встигаємо і свідченням тому – велика кількість аварій на дорогах. До всіх неприємностей, пов’язаних з подією, додаються клопоти з приводу продажу потерпілого авто.

Ось тут гарною підмогою є досить нова, в даний час максимально затребувана послуга автосервісу, яка займається викупом автомобілів, що були у вжитку. Компанія ТопВикуп – одна з тих, які надає такого роду послугу, а саме – викуп авто після ДТП Мукачеве.

Послуга націлена на економію вашого часу, зберегти нерви, захистити від будь-якого роду побоювань і переживань. Завдяки злагодженій роботі наших професіоналів, здійснення угоди купівлі-продажу пройде в максимально стислі терміни і займе від декількох годин до одного дня. Захистить власника від багатьох неприємних моментів, дасть можливість займатися іншими, не менш важливими, справами.

Не треба буде займатися пошуком покупців, вести численні телефонні переговори, проводити ремонт машини, надавати їй, більш, товарний вигляд, складати і розвішувати оголошення, годинами просиджувати біля комп’ютера, в надії знайти, що бажає придбати ваш автомобіль, через Інтернет.

Крім того, компанія позбавить вас від необхідності евакуювати і оцінювати авто, так як, отримавши заявку на послугу, гарантує проведення таких операцій, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно. Так само бере на себе оформлення всіх необхідних договорів та документації, сприяє в знятті автомобіля з обліку.

Процес передачі носить прямий характер і відбувається відразу після проведення експертизи шляхом видачі грошової суми на руки власника після того, як буде озвучена оцінювачем. Її розмір досягає 90% ринкової вартості автомобіля, що перевищує розмір компенсації по відшкодуванню збитків, що виплачується страховою компанією.

Замовити послугу можна, зателефонувавши нам по телефону або заповнивши спеціальну форму, розміщену на сайті компанії, де, так само можна пройти тест-драйв для того, щоб розрахувати приблизну суму оцінки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...