Продаж та купівля автомобілів

Нині авто для людини – це не розкіш, а лише предмет щоденного користування. На авторинку України представлено безліч різноманітних марок автомобілів – починаючи з вітчизняних виробників, закінчуючи американськими пікапами та євпропейськими електромобілями.

Однак, на дорозі часто трапляються складні ситуації через погодні умови або необережність водіїв, автомобіль може потрапити у ДТП. Саме після цього більшість власників бажають продати авто, аби придбати нове, або хоча б повернути частину грошей, витрачених на битий автомобіль. Проте, продаж або викуп авто після аварії, особливо у невеликих містах, як Мукачеве, де ДТП відбувається не часто – досить складна справа, і провести автовикуп – це великий клопіт. Компанія ТопВикуп пропонує Вам свої послуги. Це зекономить багато Вашого часу та нервів.

Особливості викупу битих, аварійних авто

На українському ринку компаній, які займаються викупом авто після ДТП, досить багато. Щоб не потрапити на аферистів, необхідно знати декілька хитрощів, які допоможуть розпізнати нечесну компанію:

  • кількість років, що фірма пробула на ринку (обирайте компанїї зі стажем не менше, ніж 5 років);
  • компанія повинна мати повний штат – юриста, оцінювача, механіка;
  • Вас повинні ознайомити зі всіма документами на рахунок продажу авто;
  • з Вас не мають вимагати грошей за додаткові експертизи та перевірки. Всі витрати компанія повинна взяти на себе.

Наша компанія працює на українському ринку вже близько 15 років. Саме тому ми працюємо на всій території України та проводимо викуп аварійних, битих авто у будь-яких містах країни (Мукачево, Дрогобич, Калуш та інші).

Ви можете бути впевнені в тому, що наші спеціалісти оцінять авто згідно усіх правил. На зв’язку ми знаходимось цілодобово та працюємо без вихідних. Для того, щоб скористатись нашими послугами, Вам необхідно заповнити просту форму на сайті.

Послуга націлена на економію Вашого часу, збереження нервів, захист від будь-якого роду побоювань і переживань. Завдяки спеціалістам автовикуп пройде у максимально короткі строки, та збереже власника від багатьох неприємних моментів, дасть можливість займатися іншими, не менш важливими справами.

Економія часу з компанією ТопВикуп

Однієї із головних переваг нашої компанії являється економія часу. Вам не потрібно буде займатися пошуком покупців, вести численні телефонні переговори, проводити ремонт машини, надавати їй товарний вигляд,

Крім того, наша компанія бере на себе процедуру евакуювання з будь-якого місця та оцінки авто. Отримавши заявку на послугу, гарантуємо проведення всіх необхідних операцій безкоштовно. Крім того, ми повністю беремо на себе оформлення всіх необхідних документів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 оценок, среднее: 4,88 из 5)
Loading...