08.05.2016

Автовикуп Тернопіль. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Кожен автолюбитель може опинитися в такій ситуації, коли виникла гостра необхідність у продажу машини. Вона може бути викликана бажанням оновити колишню модель, можливо занадто складним стало її зміст або ж – сталося потрапити в дорожньо-транспортну пригоду. В даному випадку оптимальним рішенням стає послуга автосервісу, яка передбачає дії, пов’язані з викупом автомобілів, що були у вжитку.

Компанія ТопВикуп є такою, що надає такого роду послугу, зокрема, – викуп авто після ДТП Тернопіль. Вона допоможе швидко, без зайвої суєти в оптимально короткі терміни отримати в обмін на пошкоджений автомобіль грошову суму, яка складе 90% ринкової вартості автотранспорту.

Це допоможе власнику уникнути передпродажної підготовки машини, необхідності їхати на авторинок, шукати там місце, платити за нього. Годинами вистоювати в очікуванні потенційного покупця. А чого тільки варта паперова тяганина, пов’язана з переоформленням, біганина по інстанціях, довгі черги біля кабінетів.

Замість цього, замовивши автовикуп після ДТП Тернопіль, клієнт отримує можливість спокійно займатися іншими важливими справами в той час, коли наші висококваліфіковані фахівці, спираючись на отримані знання та набутий досвід, планомірно, крок з кроком будуть здійснювати всі необхідні дії з купівлі-продажу.

Отримавши заявку на викуп аварійних авто в Тернополі, компанія гарантує проведення таких заходів, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, завдяки чому власникові не доведеться турбуватися про транспортування пошкодженої машини. Виїзд фахівця в вказане замовником місце і час дозволить провести діагностичну експертизу безпосередньо на місці події. Відразу ж, після цього, як тільки оцінювачем буде озвучена сума, вся вона, в повному обсязі буде вручена на руки власника.

Слід зазначити, що всі клопоти по зняттю авто з обліку, оформлення договорів і необхідної документації ТопВикуп бере на себе.

Подача заявки на послугу викуп битих авто Тернопіль відрізняється простотою і доступністю. Для цього необхідно лише зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії. Або ж – заповнити нескладну анкету, що знаходиться там же. При бажанні можна пройти тест-драйв, який допоможе розрахувати приблизну попередню суму оцінки.

Досягнутий нами рівень обслуговування – це оперативність, надійність, безпеку. Всі роботи проводяться з дотриманням необхідних правил конфіденційності та індивідуального підходу до кожного клієнта.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...