Викуп битих авто Кременець

Кожен автовласник намагається піклуватися про свою машину, щоб подовжити строк її служби, і бути впевненим у тому, що вона не підведе в потрібну мить. Але ніхто не застрахований від дорожньо-транспортної пригоди, що часом призводить до серйозних наслідків. Інколи автомобіль після ДТП краще продати, ніж займатися дороговартісним ремонтом та відновленням. Але продати авто самостійно – нелегке завдання. Власнику доводиться займатися евакуацією машини, наймати експерта з оцінювання її стану, та зустрічатися з довгою низкою потенціальних покупців. Але навіть тоді, коли покупець знайдеться не закінчуються втрати часу і нервів на боротьбу з бюрократією, підготовку документів і укладання угоди.

Як продати автомобіль

Якщо Ви цінуєте свій час та гроші і хочете якомога швидше купити новий автомобіль, то найкращим рішенням буде звернення до спеціалістів компанії АвтоВикуп Кременець, які виконають всю неприємну роботу за Вас. Спеціалісти компанії проведуть безкоштовне оцінювання авто та його евакуацію, швидко прибувши на вказане Вами місце у зручний час. Якщо запропонована ціна, яка, до речі, складає більше 90 відсотків ринкової, влаштовує власника, прямо на місці оформлюються необхідні документи і власник отримує гроші. Для здійснення оборудки власник повинен мати паспорт, ідентифікаційний код та техпаспорт на автомобіль.

АвтоВикуп пропонує

Компанія АвтоВикуп працює цілодобово і здійснює викуп битих аварійних авто після ДТП в місті Кременець через декілька годин після звернення до неї. Подати заявку на викуп авто можна на сайті компанії www.topvykup.com.ua, або звернувшись до наших спеціалістів за телефонами, розміщеними на нашій сторінці. Компанія ТопВикуп займається викупом автомобілей, мотоциклів та спецтехніки більше 15 років і користується заслуженою довірою клієнтів. З нами Ви продасте свій автомобіль швидко, безпечно та за справедливу ціну.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...