08.05.2016

Автовикуп Кременець

В більшості своїй, автовласники, машина яких потрапила в дорожньо-транспортну пригоду, приходять до думки про її продаж. Частина з них вирішує діяти самостійно. Так чинять ті, хто, як правило, ніколи не стикався з цим завданням і ще не знають з якою кількістю непередбачених обставин, труднощів і перешкод доведеться зіткнутися.

Ті ж люди, які мають уявлення про те, скільки малоприємних дій доводиться виконувати при здійсненні цієї процедури, а так само ті, хто цінує свій час і спокоєм, звертаються за допомогою до фахівців.

Компанія ТопВикуп пропонує такого роду послугу, яка пов’язана з викупом старих автомобілів, зокрема, – викуп авто після ДТП Кременці. Послуга ідеально підходить в тих випадків, коли існує гостра необхідність в грошах, так як, завдяки злагодженій роботі наших професіоналів, власник зможе за рекордно короткий термін обміняти свою пошкоджену машину на еквівалентну суму.

При цьому йому не доведеться турбуватися про проведення ремонту, не треба буде витрачати багато часу і сил на пошуки покупця, вести численні телефонні переговори, побоюватися бути обманутим шахраями. Крім того, заявка на викуп аварійних авто в Кременці позбавить його від необхідності здійснювати поїздки на авторинок, платити там за місце, вести торги з тими, кого зацікавила машина. Адже вони щосили доводити, що ціна непомірна висока і кожен раз треба буде пояснювати, чому вона саме така.

На противагу цьому, отримавши заявку на послугу автовикуп після ДТП Кременці, компанія, практично всі клопоти бере на себе і забезпечує проведення таких операцій, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно, зняття машини з обліку, оформлення всіх необхідних договорів і документів для податкової інспекції .

Крім того, викуп битих авто в Кременці передбачає виїзд фахівця в вказане замовником місце і час, що значно спрощує проведення діагностичної експертизи автомобіля, так як це можна буде зробити безпосередньо на місці аварії.

Процедура передачі грошей носить прямий і швидкий характер і відбувається відразу ж після оцінювання, як тільки буде озвучена сума. Її розмір досягає 90% ринкової вартості машини, що перевищує суму компенсаційних виплат, що надаються страховими компаніями.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...