Що робити, якщо Ви стали учасником аварії?

Ніхто не застрахований від неприємностей на дорозі, це може статися з вини інших осіб або поганої погоди. У будь-якому випадку, аварія на дорозі – це психологічний стрес і фінансові витрати на відновлення битого автомобіля.

Що робити в такій ситуації, коли автомобіль, який постраждав в аварії неможливо відновити? Найдоцільніше звернутися за допомогою в компанії, які професійно займаються автовикупом битих машин. Тому що займатися продажем самостійно дуже ризиковано, можна залишитися без авто і без грошей. До того ж, щоб вигідно продати свою биту машину, потрібно знати правила оформлення юридичних документів і мати вільний час. Однак, багато хто не має ні першого, ні другого.

Викуп аварійних, битих авто після ДТП в місті Конотоп

На перших рядках рейтингу компаній України, що займаються автовикупом, знаходиться фірма “TOPVykup” (Київ), що працює більш ніж 15 років в цьому сегменті. За довгі роки роботи нами накопичено певний досвід і сформований колектив високопрофесійних фахівців.

Не важливо, в якому місті України сталася аварія, ми зробимо автовикуп на вигідних для Вас умовах і в місті Конотоп, і в Мелітополі. Для того, щоб викликати нашого фахівця в Конотоп, необхідно:

  • зв’язатися з нами телефоном або залишити заяву на сайті www.topvykup.com.ua;
  • після цього з Вами зв’яжеться наш менеджер, уточнить деталі і місце аварії;
  • після узгодження всіх деталей, наш оцінювач виїде на місце події.

Діагностика і оцінка авто може відбуватися прямо на місці аварії, в цьому випадку Вам не потрібно витрачатися на евакуатор.

Вся процедура оцінки, оформлення необхідних паперів і видача грошей займе від двох годин до однієї доби.

Переваги співпраці з компанією “TOPVykup”

Компанія “ТопВикуп” сприяє в знятті авто з обліку, оформленні необхідних паперів для податкової інспекції. Наша компанія має такі переваги:

  • всі договори виконуються на законних підставах;
  • процедура оцінки, оформлення документів проходить в гранично стислі терміни;
  • угоди безпечні і конфіденційні;
  • клієнт отримує максимально можливу суму.

Наш сервіс доступний цілодобово без вихідних.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...