08.05.2016

Автовикуп Миргород

Одним з найбільш неприємних моментів в житті автолюбителя є дорожньо-транспортна пригода. Ще сам водій не оговтався від перенесеного шоку, а тут вже маса питань: як шукати покупця? Куди йти, щоб оформити необхідні документи? Де взяти гроші, щоб хоч якось поліпшити зовнішній вигляд машини? У скільки можна оцінити автомобіль?

Всі ці питання відпадуть самі собою, якщо звернутися в нашу компанію ТопВикуп, яка надає послугу викуп авто після ДТП Миргород. Звичайно ж, ви можете самі зайнятися продажем автомобіля або того, що від нього залишилося, якщо відчуваєте, що у вас достатньо для цього сил. Деякі власники так і надходять. І разом з тим, ні для кого не секрет, що вся процедура включає чимало дій, які складно назвати приємними. Тому, багато хто з них, зіткнувшись з труднощами і бар’єрами на шляху, приймають рішення скористатися нашою допомогою.

Завдяки роботі наших професіоналів, весь процес укладання угоди купівлі-продажу проводиться в гранично стислі терміни – від кількох годин до одного дня і є оптимальним варіантом в тій ситуації, коли необхідно легко і просто обміняти своє авто на певну суму грошей. Він ідеально підходить для тих людей, які цінують свій час, бережуть нерви і розуміють, що ефективніше буде витрачати зусилля на те, в чому вони вже мають практичний досвід. Так само, як і наші фахівці, які використовують в роботі вже відпрацьований навик, що допомагає безперешкодно досягати поставленої мети.

Отримавши заявку на послугу, компанія забезпечує проведення таких операцій, як евакуація авто безкоштовно в Миргороді, його зберігання, оформлення всіх необхідних договорів і документів для податкової інспекції, оцінка авто безкоштовно в Миргороді, виїзд фахівця в те місце і час, яке вказує сам клієнт.

Слід зазначити, що ми працюємо без посередників, що, в свою чергу, дозволяє здійснювати швидкий і прямий розрахунок, що забезпечує високий рівень конфіденційності і безпеки. Грошова сума передається на руки власника відразу ж після того, як буде озвучена оцінювачем. Її розмір становить до 90% ринкової вартості автомобіля.

Досягнутий нами рівень обслуговування – оперативність, надійність, максимум зручності для кожного клієнта.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...