08.05.2016

Автовикуп Лубни. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Купівля машини в усі часи була мрією для багатьох. Для одних вона – це засіб пересування, для інших – ознака їх високого рівня добробуту, для третіх – підтримання іміджу. Як би там не було, сфера послуг, що надаються автолюбителям, розширюється паралельно з підвищенням попиту на автомобілі. Одним з такого роду сервісу, є автовикуп, пов’язаний з операціями з викупу машин вже побували у вжитку. У тому числі і тих, яким довелося зазнати дорожньо-транспортна пригода.

Зокрема, компанія ТопВикуп надає викуп авто після ДТП Лубни. Не секрет, що весь процес продажу будь-якого автомобіля, а тим більше – технічно несправного, включає в себе ряд малоприємних дій: евакуація авто, його зберігання, переоформлення документів, пошук кінцевого покупця. Додайте до всього цього проведення ремонту машини, поїздки на авторинок, багатогодинні очікування в надії, що, нарешті з’явиться той чоловік, якому підійде саме ваше авто.

Зробивши в нашій компанії заявку на послугу, ви позбавите себе зайвої втрати часу і нервування, біганини по інстанціях, необхідності вести телефонні переговори з потенційними покупцями. Вам не доведеться побоюватися інфляції, стрибка цін на автомобілі, не треба буде переживати про те, щоб не потрапити до рук шахраїв.

Всі клопоти по здійсненню угоди купівлі-продажу беруть на себе наші професійні фахівці, які мають необхідні знання та напрацьований навик в проведенні супутніх операцій.

Отримавши заявку, ТопВикуп гарантовано надає проведення таких заходів, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно в Лубнах, подбає про те, щоб виїзд фахівця був здійснений на найбільш вигідних для вас умовах, в те місце і час, який ви вкажете самі, завершить операцію за гранично короткий період – від декількох годин до одного дня. Проведе швидкий і прямий розрахунок відразу ж після того, як буде озвучена сума оцінки, розмір якої становить до 90% ринкової вартості.

Всі необхідні дії будуть здійснені з дотриманням правил конфіденційності та безпеки, на високому рівні якості обслуговування, з використанням індивідуального підходу до кожного клієнта. Ми високо цінуємо довіру і докладаємо максимальних зусиль для підтримки найвищого ступеня надійності і комфорту.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...