08.05.2016

Автовикуп Кременчук

У колишні часи один і той же автомобіль служив довгі роки. Купивши його, власник вже не мріяв про інший. За рідкісним винятком, машина так і залишалася при одному і тому ж господаря. З розвитком автомобілебудування, як вітчизняного, так і зарубіжного, з’явилася можливість обміну однієї моделі на іншу. У тому числі і в тих випадках, коли автомобілю трапилося пережити дорожньо-транспортна пригода.

В останні роки на території нашої країни величезну популярність завоював один з видів обслуговування автомобілів, який пов’язаний з викупом старих авто. Зокрема – викуп авто після ДТП Кременчук, який надає компанія ТопВикуп. У чому його суть, для кого він призначений?

Цей вид сервісу ідеально підходить для тих ситуацій, в яких є необхідність термінового продажу автотранспорту, будучи оптимальним рішенням поставленого завдання. Справа в тому, що здійснення угоди купівлі-продажу пов’язане з багатьма операціями, виконання яких викликають певні труднощі для людей, які не мали в них достатніх знань і досвіду.

Наприклад, оформлення документів, договорів, зняття машини з обліку, проведення оціночної експертизи вимагають чималої кількості часу і терпіння. У той час, як фахівці компанії, що мають величезний досвід роботи, проведуть всі необхідні дії в найкоротші терміни – від кількох годин до одного дня. Отримавши заявку на послугу, ТопВикуп гарантує своїм клієнтам проведення таких заходів, як евакуація авто безкоштовно в Кременчуці, оцінка авто безкоштовно, крім того, буде забезпечено виїзд фахівця в вказане власником місце і час. Що вирішує багато проблем в тому випадку, коли автомобіль отримав сильні пошкодження і не має можливості пересуватися самостійно.

Слід підкреслити, що процес передачі грошей, після проведення експертизи автотранспорту, відбувається відразу ж, як тільки розмір суми буде озвучений фахівцем і становить до 90% ринкової вартості авто, що в деяких випадках перевищує суму відшкодування збитків, яку надає страхова компанія.

Процес подачі заявки відрізняється простотою і доступністю. Для цього достатньо заповнити спеціальну форму на сайті компанії, за допомогою якої з’являється можливість розрахунку приблизної попередньої суми оцінки. У тому випадку, якщо вона задовольняє очікування клієнта, наш фахівець здійснює дзвінок за номером, вказаним в анкеті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...