27.05.2020

Як швидко продати автомобіль в Україні

Содержание статьи:

Вирішили виставити на продаж автомобіль? "ТопВикуп" розповідає, як продати машину в Україні 5 різними способами.

Підготовчі роботи

Ні для кого не секрет, що чим краще стан авто, тим дорожче ви зможете його збути. На вартість впливає марка, рік випуску, технічний стан і багато іншого.

Портрет ідеальної старої машини

 • як продати машинуВік: 1-5 років
 • Пробіг — до 70 тис. км
 • Не в кредиті, розмитнена
 • Куплена в офіційного дилера
 • Ви перший власник
 • Без ДТП і серйозних ремонтів
 • Не використовувалася як таксі
 • Недорогі, легкодоступні запчастини
 • Часті та фінансово затратні ремонти не потрібні
 • Салон в ідеальному стані, не прокурений
 • Перед продажем пройшла планове ТО
 • У комплекті є зимова гума
Що важливо зробити перед тим, як продати автомобіль в Києві або Україні? Правильно — підготувати свій транспортний засіб.

Надаємо автомобілю товарний вигляд

Шанс вигідно і швидко збути стару машину збільшується в рази, якщо її грамотно підготували. Тому потрібно:
 • Усунути дрібні поломки
 • відполірувати кузов
 • Виконати хімчистку салону
 • Помити автомобіль (краще на мийці).
Коли товар готовий, визначаємо час, який ви готові витратити на пошук покупця.

Як визначити оптимальний термін продажу

Від того, як ви відповісте на це питання, залежить вибір стратегії. Якщо часу багато, можна ставити високу ціну і шукати покупця самостійно. Якщо терміни підтискають, краще спускати ціну трохи нижче ринкової і / або звернутися до посередника.
 
Також вибір того, як продати авто в Україні, залежить від популярності марки і моделі вашої машини, її технічного стану.

5 способів продати старе авто

Серед них: найбезпечніший, найвигідніший, безкоштовний, найзручніший і найшвидший.

1. Безпечний: продаж знайомим

як правильно продати автомобільМаксимальна безпека за мінімальних зусиль. Питаєте, хто з ваших друзів і знайомих планує придбати авто. Ризик потрапити на шахрая в цьому випадку наближається до нуля. Вам також не потрібно витрачати час на складання оголошення і показ авто десяткам потенційних покупців.
 
Здається, це ідеальний варіант, як продати машину в Києві чи іншому місті. Але є і негативні моменти. Перший: родич або друг може чекати, що ви зробите йому велику знижку. По-родинному. Або запропонує вносити оплату частинами, оскільки зараз немає повної суми. Нерідкі претензії, що транспортний засіб виявився не таким хорошим, як при покупці. За кожну поломку (навіть якщо ви не будете мати до неї ніякого відношення) все одно доведеться відповідати вам. Можуть навіть постійно просити про допомогу, а якщо потраплять на серйозний дорогий ремонт, то ніколи вам цього не пробачать.
 
Плюси: безпечно, не витрачаєте час на оголошення, відповіді на дзвінки і покази авто.
 
Мінуси: доведеться йти на поступки "по-родинному" — скидати ціну, продавати машину в розстрочку.
 
Порада: щоб мінімізувати наслідки, не віддавайте автомобіль близьким друзям і родичам. Краще обирайте в покупці далеких знайомих (наприклад, друга вашого друга), з якими або взагалі не спілкуєтеся, або спілкуєтеся вкрай рідко.

2. Безкоштовний: оголошення на задньому склі

Немає нічого простіше — наклеюєте на заднє скло напис "ПРОДАМ" і номер телефону. Така ось реклама з безкоштовним показом (зараз багато сайтів оголошень беруть гроші за розміщення пропозиції) для найбільш зацікавленої аудиторії — автолюбителів. Можливо, ваша пропозиція також сподобається комусь із пасажирів автобусів, хто давно мріє пересісти на власного залізного коня.
 
Можна як зазвичай їздити по місту, автоматично показуючи оголошення, а можна залишити машину біля великого супермаркету, ТРЦ, магазину автозапчастин. Тобто там, де хороша прохідність і є ваша цільова аудиторія. Так у потенційного покупця буде відмінна можливість розглянути товар і на основі цього прийняти рішення, дзвонити вам чи ні.
 
Подібний спосіб, як продавати автомобіль, частіше зустрічається в маленьких містах. У мегаполісах оголошення на задньому склі теж можна побачити, але набагато рідше. Обираючи цей варіант, готуйтеся постійно розповідати і показувати переваги транспортного засобу для кожного нового потенційного покупця.
 
Плюси: безкоштовно, не витрачаєте час на складання оголошення в інтернеті, товар "на обличчя", показ відразу вашій цільовій.
 
Мінуси: якщо вирішите поставити авто біля ТРЦ або мийки, доведеться їздити на громадському транспорті; може не спрацювати в містах з багатомільйонним населенням.
 
Порада: більше підходить для продажу в маленьких містах, де менше пропозицій і вашу машину і так знають багато знайомих і "знайомих знайомих" — чудова вузька ЦА.

3. Вигідний: оголошення в інтернеті

як краще продати автомобільСьогодні існує дуже багато сайтів, на яких можна реалізувати автомобіль. Вони дають можливість самостійно і з максимальною вигодою продати старий товар. Найкраще використовувати відразу кілька майданчиків — так вашу машину побачить вся країна. Оголошення буде працювати, поки ви сидите в офісі або займаєтеся домашніми справами.
 
Єдиний нюанс — правильно складене оголошення. Опис повинен бути повним і одночасно лаконічним, фотографії — правильно знятими, що показують товар з найкращого боку. Тому важливо надати транспортному засобу хороший товарний вигляд.
 
При визначенні ціни потрібно проаналізувати конкурентів, у яких така ж марка і модель в подібному технічному стані. Кращий спосіб в цьому випадку, як швидко продати автомобіль в Україні, — поставити ціну нижче, ніж інші.
 
Плюси: ваше оголошення побачать мільйони потенційних покупців з різних куточків країни; можна виручити суму, яку ви планували.
 
Мінуси: щоб дійсно отримати ціну, на яку розраховуєте, потрібно повністю вкластися в процес: вміти скласти текст, оголошення, привести авто в порядок для зйомки, відповідати на десятки і сотні дзвінків та повідомлень, демонструвати товар кілька разів на тиждень. Гарного покупця можна чекати місяцями, іноді навіть рік.
 
Порада: якщо ви хочете збути товар швидше і за відповідною вартістю, однозначно купуйте платне розміщення на сайті. Робити це краще, коли оголошення почне йти вниз, тобто через 2-3 дні після публікації. В цьому випадку працює класичний принцип маркетингу: чим більше людей побачить пропозицію, тим більше дзвінків ви отримаєте.

4. Терміновий: послуга Автовикупу

Якщо ваш телефон не розривається від дзвінків з проханням придбати транспортний засіб та подорожче, можливо, варто розглянути варіант звернення в компанію з автовикупу. Це також кращий або навіть єдиний варіант, як швидко продати авто в Україні, в таких випадках:
 • Терміново (є 1-3 дні) знадобилася велика сума грошей — потрібно закрити великий борг, оплатити лікування.
 • Ви переїжджаєте за кордон, і на збори / продаж майна є лише кілька днів.
 • Машину складно збути: вона кредитна, після ДТП, у неї великий пробіг, має серйозні поломки.
 • Ви вже купили нову іномарку і не хочете витрачати час на пошук покупця.

Продати авто після ДТП практично неможливо

Якщо трапилося так, що автомобіль потрапив в серйозну дорожньо-транспортну пригоду, збути його вигідно та ще й швидко через оголошення мало шансів. Дуже важко знайти покупця, який готовий шляхом власних витрат часу і грошей відновити машину.
 
як продати краще машинуА ось компанії зі скупки візьмуть ваш транспортний засіб у будь-якому стані: після ДТП, бите, іноді навіть після пожежі або утоплення. Зверніть увагу, що в такому випадку вартість формується, виходячи із придатних для експлуатації деталей.
 
Але! Є виняток, як можна продати авто вигідно. Покупець на машину після ДТП знайдеться, якщо у вас раритетний автомобіль. В цьому випадку орієнтуйтеся на колекціонерів.
 
Процес автовикупу, незалежно від стану транспортного засобу, в загальних рисах виглядає так: ви відправляєте онлайн-заявку на попередню оцінку вартості. На сайті "ТопВикупу" вона складається з наступних пунктів: марка авто, модель, рік випуску, стан та ваш номер телефону. Для більш точної оцінки рекомендуємо докласти кілька фото.
 
Далі компанія надсилає вам повідомлення з приблизною ціною, за якою згодна викупити авто. Якщо ви згодні, ваш транспортний засіб безкоштовно відправляють на діагностику. Виходячи з офлайн-перевірки, вам називають фінальну вартість. Пропозиція підходить? Тоді фахівці компанії готують документи, а ви отримуєте гроші в той же день.
 
Плюси: дуже швидкий продаж — 1 день. Не потрібно шукати покупця, безпечний розрахунок. Можливість в короткий термін збути транспортний засіб навіть у дуже поганому стані.
 
Мінуси: Оплата буде нижчою за ринкову ціну на 10% і більше.
 
Порада: Обирайте компанію, яка працює за державною ліцензією і проводить операції прозоро. А щоб отримати максимально чітку оцінку ще на етапі онлайн-заявки, давайте повний опис автомобіля з фото, не приховуючи поломки.

Зручний: система trade-in

Якщо ви продаєте машину з метою одразу ж придбати нову, зручно це зробити через систему трейд-ін.
 
Trade-in — послуга заміни старого транспортного засобу на нове або з пробігом (з доплатою, якщо буде різниця в ціні). Ви просто приїжджаєте в салон на своєму автомобілі та їдете назад на іншому.
 
Плюси: економія часу, відсутність клопоту (немає потреби шукати покупця, продаж та купівля в одному місці за 1 день), юридична чистота угоди.
 
Мінуси: обмежений вибір марок і моделей — тільки те, що є в конкретно обраному салоні.
 
Порада: перед зверненням дізнайтеся, які варіанти авто пропонують. Якщо щось
сподобається, сміливо йдіть в цю компанію.
 
Існує багато способів позбутися старої машини. Єдиного рецепту, як правильно продати автомобіль в Україні, не існує. Шукаєте хорошого покупця і не готові збивати ціну? Розміщуйте оголошення — в інтернеті або на лобовому склі вашого залізного коня. Є знайомий, який готовий укласти угоду? Будь ласка! Міняєте старе авто на нове? Зручно скористатися послугою trade-in.
 
Гроші потрібні протягом декількох годин? Допоможе "ТопВикуп". У нас все законно і юридично прозоро. Ми викуповуємо вживані та биті машини після ДТП за ціною, максимально наближеною до ринкової. Якщо потрібна чесна оцінка і безпека, звертайтеся до нас.
 
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...