06.05.2016

Автовикуп Золочів

Мало хто сперечатиметься з тим, що автомобіль є невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Про те ж свідчить кількість і різноманітність машин, які можна зустріти на дорогах. Безумовно, всіх автолюбителів хвилює питання змісту свого чотириколісного друга, його обслуговування. Спектр послуг, що надаються автосервісу дуже різноманітний: ремонт та технічне обслуговування, продаж аксесуарів, хімчистка, тюнінг.

Останнім часом виключно затребуваною є нова, швидко розвивається послуга, яка передбачає викуп автомобілів, що були у вжитку. Компанія ТопВикуп – одна зі спеціалізованих фірм, що надають подібного роду послугу. Зокрема, – викуп авто після ДТП Золочів.

Дана послуга підходить для всіх верств населення, як для ділових людей, так і для студентів, робітників і являє собою оптимальне рішення в тих випадках, коли необхідно, як можна швидше, без зайвого клопоту і зусиль, продати машину. Весь процес купівлі-продажу займає від кількох годин до одного дня. Грошова сума видається відразу ж, на руки власникові після того, як буде озвучена оцінювачем і становить 90% ринкової вартості автомобіля.

Цей вид автосервісу включає в себе проведення таких операцій, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно, зняття автомобіля з обліку, оформлення всіх необхідних договорів і документів. Забезпечується виїзд експерта у зручний для власника місце і час. Що, як порятунок, в тих випадках, коли авто отримало значні пошкодження і немає можливості самостійного пересування.

Безсумнівно, деякі автовласники, які не бажають платити комісійний збір за користування послугою, мають можливість зайнятися продажем, не вдаючись до допомоги компаній. Ті, хто вибирає такий варіант вирішення завдання, в більшості своїй, побігавши по інстанціях, зустрівши, вже на початковому етапі, масу труднощів і неприємних моментів, в кінці кінців, звертаються за допомогою до професіоналів.

В результаті вони отримують велику кількість переваг: їм не треба займатися передпродажною підготовкою, турбуватися про транспортуванні і зберіганні авто, взаємодіяти з потенційними покупцями, деяка частина з яких, до речі сказати, самі точно ще не знають, чого саме хочуть. Відпадає необхідність поїздок на авторинок, не треба складати оголошення, просиджувати годинами в пошуках покупців в мережі Інтернет.

Замість цього, клієнти зможуть спокійно займатися іншими своїми важливими справами в той час, коли наші фахівці все зроблять самі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...