Автовикуп Стрий

З кожним роком машин в Україні стає все більше. І кількість угод на автомобільному ринку теж збільшується. Люди продають, купують, обмінюють свої автівки, здають в оренду, передають право користування. В цій сфері працює велика кількість фірм. Як же визначити надійного партнера? Люди зараз не дуже схильні довіряти неперевіреним компаніям. Припустимо, Вам треба терміново продати машину. Першим кроком треба розмістити об’яву в інтернеті або в місцевій пресі. Потім відповідати на дзвінки тих, хто нею зацікавився. Щоб знайти реального покупця, часто треба поспілкуватися с десятками різних людей. І не факт, що Ви отримаєте за машину бажану вартість, бо потенційні покупці будуть збивати ціну, знаходячи різні технічні недоліки.

Або можна виставляти машину на авторинку. Це коштує грошей, займає багато часу і гарантує Вам псування нервової системи. “Швидкий” продаж автомобіля може тривати місяці. І Ви втратите купу часу і грошей, але так і не отримаєте бажаного результату.

Надійний партнер на автомобільному ринку

Але зараз є простий вихід з такої ситуації. Компанія Топвикуп пропонує послугу автовикупу. Вона вже понад 15 років в м. Стрий здійснює викуп авто після ДТП, а також битих та аварійних авто. Наша компанія пропонує професійний підхід та проведення угоди в найкоротший термін. Чому для викупу аварійних авто в м. Стрий варто скористатися саме нашими послугами?

  • Зручний зв’язок. На нашому сайті www.topvykup.com.ua Ви можете заповнити заявку, в якій вказуєте марку та модель машини, рік випуску (ми працюємо з будь-яким авто з українською реєстрацією, яке було випущено після 2000 року), технічний стан та контактний телефон. По можливості додайте фото. Ви одразу побачите приблизну суму, яку ми можемо запропонувати за Ваш автомобіль. Якщо Вас влаштовує, то наш консультант домовиться з Вами про виїзд експерта у зручний час та місце.
  • Безпека та захист особистої інформації. При продажу машини часто можна потрапити до лап шахраїв і залишитися без авто і без грошей. Ми гарантуємо безпечну угоду, адже між нами і клієнтом немає ніяких посередників, гроші Ви отримаєте на руки в повному обсязі одразу після проведення діагностичної експертизи. Ми захищаємо інтереси клієнта і дотримуємося повної конфіденційності.
  • Безкоштовна евакуація авто та його оцінка. Якщо Ваша автівка в аварійному стані, ми заберемо її евакуатором прямо з місця ДТП, в якій би точці України Ви не знаходилися. Виїзд експерта для діагностики Вашої машини також є безкоштовним. Ми працюємо цілодобово, тож звертайтеся до нас у будь-який час.
  • Термінове оформлення документів. Зазвичай цей процес займає дуже багато часу. Необхідно відвідати різні органи і усюди посидіти у чергах та понервувати через безліч паперів та довідок. Ми беремо на себе всю цю тяганину. Ви отримаєте готовий пакет документів вже протягом доби після викупу.
  • Збережені нерви та час. З нами Вам не треба спілкуватися з неадекватними покупцями, відповідати на їх питання та вмовляти на свою ціну. Ми пропонуємо адекватну вартість, часто навіть більше, чим страхова компанія виплачує в разі ДТП. Отримайте до 90 % від ринкової вартості.

Обирайте професіоналів

Як бачите, співпраця з надійним та перевіреним партнером принесе Вам вигоду, швидкі гроші, зекономить здоров’я та час. Наш досвід в сфері автовикупу дає можливість знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Звертайтесь, і ми швидко та якісно вирішимо Вашу проблему.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 оценок, среднее: 4,85 из 5)
Loading...