06.05.2016

Автовикуп Стрий

Як би нам не хотілося, але обстановка на дорогах така, що в середньому, за добу на дорогах нашої країни відбувається 368 дорожньо-транспортних пригод. Безсумнівно, слід проявляти максимум обережності, бути уважним, дотримуватися правил дорожнього руху. І все ж, якщо таке вже сталося, то перед багатьма водіями постає питання, як можна швидко, без надмірних зусиль і переживань продати постраждале авто.

В останні роки динамічно, прискореними темпами розвивається такий вид сервісу, як автовикуп, пов’язаний з купівлею-продажем машин, що були у вжитку. І одним з його різновидів є, що вважається найбільш складним, викуп автомобілів, після ДТП. Компанія ТопВикуп надасть бажаючим, такого роду, послугу, зокрема – викуп авто після ДТП в Стрию.

Для кого вона призначена? Для тих людей, які цінують свій час, бережуть нерви, так як, практично всі операції по здійсненню угоди, компанія бере на себе. Прийнявши заявку на послугу, вона гарантує проведення таких заходів, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, оформлення всіх необхідних договорів і документів, зняття машини з обліку, забезпечує виїзд експерта у зручний для власника місце і час, який він вибирає сам. Це особливо зручно в тих випадках, коли автомобіль отримав сильні пошкодження і його самостійне пересування неможливе.

Крім того, замовивши послугу, власник позбавляє себе від турбот, пов’язаних з численними виїздами на авторинок, пошуком там місця, необхідністю платити оренду за нього. Не треба буде простоювати годинами в очікуванні потенційного покупця, пояснювати йому, чому ціна за машину призначена саме така, а не та, яку хоче він.

Чи не доведеться побоюватися зустрічі з шахраями, які можуть залишити і без машини, і без коштів. Завдяки тому, що ми не вдаємося до допомоги посередників, передача грошей здійснюється безпосередньо на місці після закінчення діагностичної експертизи, на руки власникові відразу, як тільки буде озвучена оцінювачем. Її розмір досягає 90% ринкової вартості автомобіля.

Ми дорожимо наданим нам довірою, невпинно прагнемо до підвищення рівня обслуговування, забезпечуючи повну безпеку і конфіденційність, всі дії виконуються надзвичайно оперативно, з найбільшим комфортом для клієнта.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...