Продаж автівки – клопітке завдання

Інколи у власників транспортних засобів виникають певні обставини, які вимушують позбутися авто. Але для деяких автовласників, особливо для тих, хто вперше стикається із цим завданням, воно майже нездійсненне. Особливо важко продати авто після дорожньо-транспортної пригоди, адже аварійні автівки мають менший попит, чим не биті. Хоча від такої події не застрахований жодний керманич.

Щоб вигідно продати авто, по-перше, його треба або відремонтувати, а це передбачає великі витрати з сімейного бюджету, або привести до ладу його зовнішній вигляд. По-друге, треба витратити багато свого часу на біганину по інстанціям для оформлення документів та договорів, зняти авто з обліку, виїжджати на авторинок і очікувати там годинами покупця. Можна спробувати найти покупця через інтернет, але і тут є безліч бар’єрів: зробити фото з найбільш вигідних ракурсів, скласти оголошення, потім вести з телефонні переговори або переписку в соцмережі.

Ще швидкість продажу і вартість можуть залежати від Вашого місця проживання, бо охочих їхати за кількасот кілометрів, щоб подивитись на понівечене авто, буде не багато. Єдиним правильним рішенням в такій ситуації буде звернутись за допомогою до фахівців, які займаються викупом битих та аварійних авто в місті Самбір.

Автовикуп на вигідних умовах у місті Самбір

Саме такі послуги з викупу аварійних транспортних засобів пропонує компанія “ТопВикуп” вже більше 15 років. Компанія діє цілодобово у всіх регіонах України. Її фахівці готові виїхати у любий час до будь-якого міста – Стрий, Коростень, Миколаїв, Самбір для здійснення викупу битих авто після ДТП.

Заявку на співпрацю з нами Ви можете цілодобово заповнити на сайті www.topvykup.com.ua або зв’язатись з нами за контактними телефонами. Наші спеціалісти безкоштовно виїзжають за вказаною Вами адресою, де проводять діагностичну експертизу та одразу пропонують ціну за авто, яка, зазвичай, складає до 90% ринкової вартості. Якщо сума Вас влаштовує, розрахунок проводиться одразу на місці. Також фірма надає безкоштовно послуги з евакуації автомобіля, якщо внаслідок отриманих пошкоджень він не може сам пересуватись. Завдяки своєму багаторічному досвіду, ми можемо допомогти з оформленням потрібних документів та посприяти при знятті транспортного засобу з обліку у реєстраційних органах. Крім викупу аварійних автівок, компанія надає й інші послуги:

  • терміновий викуп спеціальної техніки;
  • викуп вантажних автомобілів, тракторів та комбайнів;
  • викуп плавальних засобів;
  • отримання грошових коштів під заставу транспортного засобу.

Як скористатися послугами компанії “ТопВикуп”

Для початку роботи з нами Вам необхідно зателефонувати за номерами, вказаними на сайті www.topvykup.com.ua, написати на Вайбер або заповнити заявку онлайн. У заявці необхідно вказати марку, модель та рік випуску автівки (зверніть увагу, що ми працюємо з авто будь-якого стану, але рік випуску яких не пізніше 2000). Добре буде, якщо Ви додасте файли з детальним зображенням транспортного засобу.

Співробітники компанії зв’яжуться з Вами в найкоротші терміни та запропонують попередню вартість автомобілю, узгодять час та місце проведення технічноі експертизи. Після досягнення домовленості та підписання необхідних документів, Ви одразу отримуєте кошти. За бажанням, їх можна отримати готівкою або на банківський рахунок.

Досягнутий нами рівень обслуговування – це простота, оперативність, безпека, дотримання всіх правил конфіденційності.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...