06.05.2016

Автовикуп Новояворівськ. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Сучасні дороги, по більшій частині, – справжній бич для автолюбителів. Їх неякісне покриття нерідко може стати причиною дорожньо-транспортної пригоди. І в цій ситуації, крім пережитого стресу, на плечі власника звалюються турботи, викликані необхідністю транспортування пошкодженого авто, ремонтом, підготовкою до реалізації. І це ще не все. Має бути сам процес продажу машини, пов’язаний з багатьма малоприємними моментами.

Для тих водіїв, кому дороги спокій, час, хто хоче легко і просто продати автомобіль, компанія ТопВикуп пропонує послугу викуп авто після ДТП в Новояворске. Ні для кого не секрет, що весь процес купівлі-продажу передбачає виконання деяких дій, що не викликають особливого бажання. Погодьтеся, навряд чи комусь сподобається бігати по інстанціях, оформляючи безліч різного роду папірців. Поїздки на авторинок, багатогодинне стояння в очікуванні людини, якій підійде саме ваш автомобіль, так же, не приносять задоволення.

А адже ще необхідно зробити величезну кількість телефонних дзвінків, спілкуючись з потенційними покупцями, скласти оголошення, знайти підходящі майданчики, які дають можливість продати машину через мережу Інтернет. Для цього доводиться робити фотографії, вибираючи найвигідніший для засобу ракурс. І найголовніше – час йде, ціни на автомобілі змінюються, є ймовірність підвищення рівня інфляції.

Всього цього уникнути вам допоможуть заходи, які включені в послугу, зокрема – оцінка авто безкоштовно, викуп авто безкоштовно, крім того, оформлення всієї необхідної документації, зняття авто з обліку компанія, так само, бере на себе.

Організовується виїзд фахівця в зручний для клієнта час і місце. Це, – як порятунок в тих випадках, коли через отриманих ушкоджень автомобіль не має можливості пересуватися самостійно, евакуатор забере транспорт безпосередньо з місця події.

Слід звернути увагу, завдяки тому, що ми не користуємося послугами посередників, розрахунок відбувається на місці, після проведення діагностичної експертизи, відразу, як тільки сума буде озвучена оцінювачем. Її розмір досягає 90%, що перевищує розмір компенсаційних виплат, що надаються страховою компанією.

Ми високо цінуємо довіру, надану нашими клієнтами, і прагнемо до підвищення рівня обслуговування, застосовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника, при цьому строго дотримуємося всіх необхідних правил безпеки і конфіденційності.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...