Своєчасна послуга з викупу аварійних авто (Україна, Новояворівськ)

Яким би великим досвідом водіння авто Ви не володіли, на дорозі завжди є ризик потрапити в ДТП. Що робити з аварійним автомобілем? Куди дзвонити, щоб його перевезли, якщо від отриманих ушкоджень він не може пересуватися самостійно? На скільки дорогим виявиться ремонт? І це ще не весь перелік питань, які виникають після аварійних випадків. Для водіїв, яким дорогий спокій, час, хто хоче легко, просто та вигідно продати автомобіль, компанія “ТопВикуп” пропонує послугу “Викуп авто після ДТП в Новояворівську”. При цьому участь власника транспортного засобу у процесі продажу буде мінімальною.

Як проводиться автовикуп у місті Новояворівськ

Компанія “ТопВикуп” працює цілодобово по всій території Україні, таким чином, нашим сервісом можуть користуватися мешканці будь-якого міста, в тому числі Новояворівська. Для початку роботи зі спеціалістами фірми автовласнику необхідно зв’язатися з нами. Для цього можна подзвонити за вказаними на сайті www.topvykup.com.ua номерами телефонів, вибрати послугу “Зворотній дзвінок”, написати нам у Вайбер або заповнити форму онлайн.

Після обробки заявки, в зазначений власником автівки час і вибране місце безкоштовно виїде експерт, який оцінює майно і проводить діагностику. Щойно діагностична експертиза буде завершена, ми виплатимо узгоджену суму грошей за авто. Її розмір зазвичай становить 98% ринкової вартості автомобіля і навіть може перевищувати суму компенсації, яку Вам повинна виплатити страхова компанія. Оформленням усіх необхідних договорів, документів для налогової, зняттям авто з обліку також займаються фахівці “ТопВикупу”, таким чином, автовласникові не треба хвилюватися з приводу юридичних моментів.

Переваги взаємодії з компанією “ТопВикуп”

Наша компанія працює на ринку сервісу з викупу битих авто більш ніж 15 років. За ці роки ми сформували велику базу унікальних принципів роботи, які передбачають індивідуальний і делікатний підхід до кожного клієнта, а також злагоджену співпрацю досвідчених, висококваліфікованих експертів усіх рівнів. Ми надаємо послуги найвищої якості у найкоротші терміни – від кількох годин до однієї доби (максимальний термін), після чого гроші вже – у Ваших руках. Викуп битих авто в такі терміни компанія проводить у всіх містах України (Київ, Львів, Новояворівськ). В процесі роботи “ТопВикуп” керується правилами чесності, етики, піклується про комфорт кожного клієнта та гарантує конфіденційність інформації.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 оценок, среднее: 4,97 из 5)
Loading...