06.05.2016

Автовикуп Червоноград

В більшості своїй, після того, як трапляється дорожньо-транспортна пригода, власник приймає рішення про продаж потерпілого автомобіля. У такій ситуації сам процес продажу у багатьох викликає масу хвилювань, виникає велика кількість питань, наприклад, про те, яку найбільш підходящу ціну призначити, куди звертатися з приводу переоформлення, де найкраще шукати покупців, скільки на це може піти часу.

Деякі вирішують ризикнути і пробують продавати самостійно. Однак, зіткнувшись з масою малоприємних моментів, зустрівши на шляху чимало перешкод і бар’єрів, відмовляються від первісної ідеї і звертаються до спеціалізованої фірми, що займається викупом старих автомобілів.

Компанія ТопВикуп є однією з надають такого роду послуги, зокрема, – викуп авто після ДТП в Червоногрде. Ця послуга вигідна тим, що при мінімальних витратах часу і зусиль, у вас з’являється можливість обміняти свій пошкоджений автомобіль на еквівалентну суму грошей. При чому, зроблено це буде в найкоротші терміни: від декількох годин до одного дня.

Отримавши заявку на послугу, ТопВикуп забезпечує проведення таких операцій, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, тобто, вам не треба буде турбуватися про те, як транспортувати машину, фахівець з оцінювання сам приїжджає на місце події для проведення діагностичної експертизи. Вам лише необхідно зателефонувати за номером, вказаним в контактних даних на сайті компанії.

Крім того, всі клопоти, пов’язані з оформленням договорів, документів для податкової інспекції, зняттям авто з обліку, компанія так само бере на себе. При цьому передача грошей відбувається тут же, на місці проведення експертизи відразу після того, як оцінювач озвучить суму. Її розмір досягає 90% ринкової вартості автомобіля. У більшості випадків – це більше, ніж отримує власник при відшкодуванні збитків від страхової компанії.

Слід зазначити, що подача заявки відрізняється простотою і доступністю. Для цього достатньо заповнити форму, після чого можна, пройшовши тест-драйв, розрахувати приблизну попередню суму оцінки. А потім вже, якщо його результати будуть відповідати вашим очікуванням, очікувати дзвінка, який зробить наш консультант за номером, вказаним при заповненні анкети.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...