Фахівець у сфері викупу аварійних автівок

Мотоциклісти нарівні з автомобілістами потрапляють у дорожньо-транспортні пригоди. Якщо автомобіль після ДТП, при небажанні ремонтувати, можна відносно швидко продати, то пошкоджений скутер чи байк реалізувати набагато складніше. Тут без допомоги фахівців не обійтись. Одним зі спеціалістів у сфері викупу пошкоджених в аварії транспортних засобів є компанія ТопВикуп. Компанія швидко та за максимально вигідною ціною придбає транспортний засіб у будь-якому технічному стані. Головні вимоги, яким повинен відповідати транспорт, є українська державна реєстрація та вік, який не повинен бути більше, ніж двадцять років.

Дізнатися вартість свого транспортного засобу можна онлайн на сайті www.topvykup.com.ua. Для цього треба ввести марку, модель, технічний стан та рік випуску автівки чи мотоциклу. Для швидкості та максимальної точності в проведенні оцінки необхідно додати файл з детальним фото. Вже за декілька хвилин працівники компанії зателефонують та повідомлять про попередню вартість транспортного засобу. Більш точну вартість можна дізнатися після проведення експертної оцінки, яку здійснюють фахівці компанії після огляду автівки. Експертна оцінка проводиться безкоштовно.

Повний перелік послуг від ТопВикуп

Компанія ТопВикуп надає широкий спектр послуг, серед яких:

  • викуп легкових автомобілів – компанія здійснює купівлю як аварійних легковиків, так і автівок на ходу;
  • викуп мотоциклів – купівля мопедів, скутерів, квадроциклів по вигідних цінах;
  • викуп спеціальної техніки – компанія ТопВикуп придбає екскаватор, навантажник як у фізичних, так і юридичних осіб;
  • купівля сільськогосподарської техніки – викуп комбайнів, тракторів, культиваторів, зернових сівалок, жниварок для кукурудзи та іншої техніки у будь-якому стані;
  • викуп вантажних автомобілів – компанія придбає вантажне авто незалежно від країни виробництва у любому технічному стані на вигідних умовах;
  • викуп водного транспорту – термінова купівля яхт, катерів, водних мотоциклів, човнів, гідроциклів за цінами, максимально наближеними до ринкових.

Терміновий автовикуп на вигідних умовах у місті Червоноград Львівської області

Одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії є терміновий викуп транспортних засобів після ДТП по всій території України. Компанія цілодобово, сім днів на тиждень приймає заявки на викуп пошкоджених та аварійних авто. Для транспортних засобів, які не на ходу, пропонуються безкоштовні послуги евакуатора. Співробітники ТопВикупу також надають безкоштовні послуги у юридичному оформленні договорів купівлі-продажу та допомогу при знятті з обліку в реєстраційних установах, зі звітністю у фіскальних органах.

Компанія готова здійснити викуп аварійних, битих після ДТП авто які знаходяться в містах Борислав, Дрогобич, Червоноград, Трускавець та інших населених пунктів Львівської області. Для швидкого продажу аварійної автівки треба зателефонувати на один з номерів, вказаних на сайті компанії. Заявку також можна подати через мобільні додатки Вайбер або Ватсап. Після проведення експертної оцінки компанія здійснює розрахунок за побажанням клієнта – готівкою або шляхом переказу грошових коштів на банківський рахунок.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...