Якщо треба терміново продати автівку

У житті кожного автовласника настає час, коли приходиться змінювати одне авто на інше. Це може бути пов’язано як з купівлею нової автівки, так із необхідністю придбання автомобіля більшого за розмірами або іншого класу. За таких обставин виникає питання, що робити з попереднім транспортним засобом. Як варіант, можна його лишити у якості запасного для потреб сім’ї. Але це у тому випадку, якщо вистачає коштів на нове авто.

Якщо придбання нового автомобіля планується з урахуванням виручених коштів за старе авто, то у деяких випадках треба діяти швидко. Наприклад, якщо пощастило, й знайшли бажаний автомобіль за меншою ціною, ніж очікували. Тоді постає завдання, де скоріше знайти на нього кошти. Кредит у банку за такий короткий час отримати не вдасться, та й мало кого влаштують банківські відсотки. Можна, звичайно, запозичити необхідну суму у рідних та близьких. Та якщо не пощастило, й родичі не мають таких заощаджень, окрім, як швидкого продажу старої автівки, іншого шляху немає.

Звичайно, можна спробувати продати автомобіль самому за допомогою оголошень на сторінках популярних сайтів з продажу авто. Та при таких обставинах можна наразити себе на небезпеку з боку шахраїв, для яких недосвідчені продавці є основним способом заробітку.

Послуги компанії ТопВикуп

Краще не ризикувати заради примарної вигоди та довіритись досвідченим фахівцям своєї справи. Одним із таких є компанія ТопВикуп, яка займається купівлею транспортних засобів. Компанія надає можливість швидко, без будь-яких ризиків продати свій автомобіль за ціною, максимально наближеної до ринкової. Крім того, працівники фірми надають безкоштовні послуги при юридичному оформленні угоди з купівлі-продажу та сприяють при знятті автомобіля з обліку в реєстраційних установах.

Компанія швидко придбає легковий автомобіль на українській реєстрації не старше двадцяти років. Розрахунок проводиться у день підписання угоди. Крім легкових автомобілів, компанія здійснює викуп:

  • вантажних автомобілів;
  • комбайнів;
  • екскаваторів;
  • навантажувачів;
  • зернових сівалок;
  • жниварок для кукурудзи;
  • культиваторів.

Компанія також пропонує терміновий викуп мотоциклів, мопедів, скутерів, водних мотоциклів, катерів, яхт, човнів по вигідних цінах.

Автовикуп у місті Броди Львівської області

Основною спеціалізацією ТопВикупу є купівля пошкоджених транспортних засобів. Компанія здійснює викуп аварійних, битих після ДТП авто в містах Перемишляни, Дрогобич, Броди та інших районних центрах Львівської області. Для транспортування автівок, які не на ходу, компанія пропонує послуги евакуатора безкоштовно.

Якщо треба терміново продати авто з пробігом, аварійне або пошкоджене авто, негайно зателефонуйте на один з телефонів, вказаних на сайті, або заповніть заявку онлайн. Також можна скористатися мобільними додатками Вайбер чи Ватсап. Працівники компанії запропонують попередню вартість автомобіля та обговорять час проведення експертної. При досягненні домовленості з обох сторін підписується угода та здійснюється розрахунок. Грошові кошти виплачуються готівкою, або перераховуються на банківську картку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...