Увага на дорозі – вимога до всіх водіїв

Навіть досвідчені водії, які мають багаторічний стаж, не застраховані від дорожньо-транспортних пригод. Аварія може статися не з Вашої вини, але все одно в результаті постраждає автомобіль. Хоч би якими були наслідки аварії, це завжди стрес і фінансові витрати.

Якщо автомобіль постраждав незначно і відновити його не складе труднощів на СТО, Вам просто пощастило. Але дуже часто після ДТП відновлення може коштувати дуже дорого або взагалі не мати сенсу. Виходом з такої ситуації стане продаж потерпілого авто.

Викуп битих, аварійних авто після ДТП в місті Вишневе

Продаж автомобіля, який постраждав в ДТП, справа клопітка і на вирішення цього питання піде чимало часу. Набагато розумніше звернутися в компанії, що спеціалізуються на викупі старих і битих авто, наприклад в TOPVykup, яка надає подібні послуги більше ніж 15 років.

Компанія ТопВикуп знаходиться у Києві, але надає послуги на всій території України. Ми готові викупити будь-які марки автомобілів починаючи з 2000 року випуску. Співпрацюючи з нашою компанією, Ви гарантовано отримуєте:

  • оперативне вирішення питання викупу;
  • дотримання вимог безпеки і конфіденційності;
  • проведення безкоштовної евакуації;
  • максимально можливу ціну за свій автомобіль.

Автовикуп у місті Вишневе ми проведемо у зручний для Вас час. Вам не потрібно буде турбуватися про зняття машини з обліку й оформлення всіх необхідних паперів, наші фахівці все зроблять грамотно та оперативно.

Переваги співпраці з компанією TOPVykup

Якщо ДТП сталося в Вишневому або будь-якому іншому місті України, зв’яжіться з компанією TOPVykup в будь-який час доби (ми працюємо цілодобово, без вихідних), наш оцінювач негайно виїде на місце, вказане Вами. Сума викупу буде озвучена відразу ж після проведення експертизи, а вся операція займе від декількох годин до однієї доби.

Розмір викупу може досягати 98% ринкової вартості авто, і в деяких випадках ця сума перевищує компенсаційні виплати страхових компаній.

Зв’язатися з нами зручно телефоном або скористатися безкоштовними послугами WhatsApp, Viber, номери вказані на сайті www.topvykup.com.ua.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...