06.05.2016

Автовикуп Вишневе

У багатьох автовласників виникає такий момент, коли постає питання про продаж власного автомобіля

Можливим приводом для цього може стати бажання поміняти стару, обридлу модель, на іншу – більш вдосконалену. А можуть знадобитися гроші або ж автомобілю довелося побувати в дорожньо-транспортній пригоді.

Але які б не були причини, добре, якщо в даній ситуації процедура продажу авто займе, як можна менше часу.

І така перспектива існує завдяки не так давно з’явилася послуги автосервісу, пов’язаної з продажем уживаних автомобілів. Компанія ТопВикуп є саме такою, яка надає подібного роду послугу – викуп авто після ДТП Вишневе.

Прийнявши рішення скористатися послугою викуп битих авто в Вишневому, власник позбавляє себе від необхідності виконувати ряд дій, що вимагають певної вправності: пошук кінцевого покупця, проведення діагностичної експертизи, евакуація і зберігання пошкодженого транспорту.

Отримавши заявку на автовикуп після ДТП Вишневе, компанія передає значну частину обов’язків в руки досвідчених фахівців. Наші професіонали, спираючись на необхідні знання та напрацьований практикою навик, доведуть справу до бажаного результату в той час, як власник зможе спокійно займатися своїми іншими не менш важливими справами.

При цьому ми гарантуємо виконання таких операцій, як переоформлення всіх необхідних документів і договорів, зняття машини з обліку, забезпечуємо безкоштовну евакуацію і оцінку автотранспорту.

Крім того, в ході надання послуги викуп аварійних авто в Вишневому, ТопВикуп організовує безкоштовний виїзд експерта у зручний для замовника місце і час, що дає можливість проведення діагностики безпосередньо на місці аварії.

Передача грошей відбувається тут же, відразу по закінченню експертизи, вся сума в повному обсязі, що досягає 90% ринкової вартості автомобіля, вручається на руки власникові. Найчастіше вона перевищує розмір компенсаційних виплат, що надаються страховими компаніями.

Слід зазначити простоту в подачі заявки на послугу. Для цього достатньо зателефонувати за номером, який вказаний на сайті компанії. Або ж – пройти тест-драйв, заповнивши просту форму. При цьому можна розрахувати попередню приблизну суму оцінки і в разі, якщо вона буде відповідати очікуванням власника, залишиться лише чекати дзвінка нашого консультанта.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...