06.05.2016

Автовикуп Вишгород

Колись, щоб продати свій автомобіль, власник повинен був подолати чимало труднощів: численні поїздки на авторинок, плата за місце, чекання того, хто зацікавиться машиною, треба було нескінченно пояснювати людям, чому саме така ціна встановлена, а не та, яка підходить їм.

А в разі, якщо машина побувала в дорожньо-транспортній пригоді, на додачу до всього, треба було проводити ремонт машини, що вимагало чималих капіталовкладень.

На все це йшла сила-силенна часу, існувала ймовірність того, що машина могла знецінитися або зовсім не продатися.

З появою нової послуги, пов’язаної з викупом машин, що були у вжитку, ці проблеми відпали самі собою.

Компанія ТопВикуп, що надає подібного виду послугу – викуп аварійних авто в Вишгороді, звільняє власника від багатьох дій, які складно назвати приємними. Зокрема, вона доручає своїм досвідченим фахівцям проведення таких заходів, як переоформлення всієї необхідної документації, зняття авто з обліку.

Крім того, в ході надання послуги викуп авто після ДТП Вишгород, надає безкоштовну евакуацію, зберігання і оцінку автотранспорту.

Організовує виїзд експерта в те місце і час, яке вказує сам власник, що стає особливо зручним у тих випадках, коли, в результаті зіткнення, машина отримала серйозні пошкодження, які перешкоджають її самостійного руху.

У своїй роботі ми не користуємося послугами посередників. Тому, отримавши заявку на викуп битих авто в Вишгороді, гарантуємо швидкий та прямий розрахунок. Грошова сума в повному обсязі, що досягає 90% ринкової вартості автомобіля, буде вручена на руки власникові одразу ж по закінченню діагностичної експертизи.

Замовивши послугу автовикуп після ДТП Вишгород, власник отримує обслуговування такого рівня, який гарантує найвищу оперативність, надійність, безпеку проведення всіх супутніх операцій.

При цьому дотримуються всі необхідні норми конфіденційності, вжиті заходи мають абсолютно законні підстави, використовується індивідуальний підхід у кожному конкретному випадку.

Подача заявки на послугу займе мінімум часу і не складе труднощів, для цього достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті або ж – заповнити спеціальну форму, розташовану там же. Існує можливість заявки на безкоштовний зворотний дзвінок.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...