06.05.2016

Автовикуп Васильків

Найчастіше ситуація, коли відбувається дорожньо-транспортна пригода, сприймається, як катастрофічна. Певною мірою це відповідає дійсності і разом з тим, навіть з неї існує вихід.

Надати посильну допомогу в цьому випадку можуть спеціалізовані фірми, що займаються викупом старих автомобілів, в тому числі і таких, яким довелося побувати в ДТП.

Компанія ТопВикуп є саме такою, яка надає подібного роду послугу, зокрема, – викуп аварійних авто в Василькові.

Ця послуга зручна тим, що в гранично стислі терміни, тривалістю від декількох годин до однієї доби, допомагає автовласникові отримати відповідну суму грошей в обмін на пошкоджений автомобіль.

Завдяки послузі автовикуп після ДТП Васильків замовник позбавляє себе від необхідності проводити передпродажну підготовку авто, яка, часто вимагає чималих капіталовкладень.

Йому не треба буде їздити на авторинок, шукати там місце, платити за нього, годинами простоювати в очікуванні потенційних покупців, торгуватися з ними, обгрунтовуючи ціну.

Вирішивши скористатися послугою викуп битих авто в Василькові, власник знімає з себе обов’язки по переоформленню документів і договорів для податкової інспекції. Йому не треба буде займатися питаннями, пов’язаними зі зняттям машини з обліку.

На противагу всім цим турботам і переживань компанія, отримавши заявку на викуп авто після ДТП Васильків, забезпечує безкоштовну евакуацію і оцінку автомобіля.

Організовує виїзд фахівця на час і до місця, зазначеного самим замовником, що особливо підходить для тих випадків, коли в результаті зіткнення машина отримала серйозні пошкодження і не може їхати самостійно.

Процес передачі грошей відбувається дуже швидко і безпосередньо, сума вручається на місці проведення діагностичної експертизи, відразу після її закінчення, як тільки її озвучить оцінювач.

У повному обсязі вона видається на руки власникові і становить 90% ринкової вартості автомобіля, перевищуючи, таким чином, суму компенсаційних виплат, які гарантують страхові компанії.

У своїй роботі ми прагнемо до створення найбільш комфортних умов для замовника, до кожного клієнта застосовуємо індивідуальний підхід. Всі операції проводяться оперативно, з високим ступенем надійності та безпеки, з дотриманням необхідних норм конфіденційності та законності.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...