Вигідно продати авто й не наразити себе на небезпеку

Кожен власник транспортного засобу рано чи пізно вимушений продавати своє авто. Приводом для цього може бути як радісна подія – купівля нового авто, так й не зовсім – дорожньо-транспортна пригода, тяжка хвороба та інші негаразди, які потребують значних коштів. В усіх випадках треба якомога швидше та вигідніше продати автомобіль. Можна, звичайно, скористатись відомими сайтами, які продають автівки. Вибираючи такий спосіб, власник авто може зіштовхнутися з цілою купою небезпек. Жоден сайт з продажу не може гарантувати повну безпеку своїм клієнтам, оскільки всі угоди здійснюються між продавцем та покупцем віч-на-віч.

Автовласник, незалежно від статі, віку та рівня освіти, який вперше або вдруге чи навіть втретє у своєму житті продає авто, не може конкурувати з тими, хто робить це щодня. У зв’язку з цим є великий ризик потрапити у небезпеку, яку створюють автомобільні шахраї. Це може бути пов’язано як з шахрайством при оцінці транспортного засобу, який продається, так й з розрахунком під час продажу.

Автовикуп в місті Васильків Київської області

Щоб вберегти себе та свою власність від протиправних посягань з боку нечистих на руку ділків, краще за допомогою звернутися до фахівців, які позитивно зарекомендували себе на ринку продажу транспортних засобів. Одним з таких є київська компанія ТопВикуп, яка здійснює викуп аварійних, битих після ДТП авто в містах Біла Церква, Яготин, Кагарлик, Васильків та інших населених пунктах Київської області.

Співробітники компанії працюють цілодобово, сім днів на тиждень. Крім легкових автомобілів після ДТП, фірма також пропонує терміновий викуп:

  • вантажних автомобілів;
  • мотоциклів;
  • квадроциклів;
  • скутерів;
  • комбайнів;
  • водяних мотоциклів;
  • човнів;
  • яхт.

Компанія за більш ніж п’ятнадцятирічну діяльність на ринку продажу транспортних засобів зарекомендувала себе з позитивної сторони. Пріоритетом компанії ТопВикуп є швидкість. Негайно після отримання заявки працівники компанії телефонують клієнтові та готові виїхати будь-куди у межах держави.

Фірма пропонує вартість, яка максимально наближена до ринкової і є більшою, ніж пропонують інші компанії, які займаються автовикупом. Найбільше часу потребує юридичне оформлення документів з купівлі-продажу та зняття транспортного засобу з обліку у реєстраційних установах. Компанія готова допомогти в здійсненні цих процедур та значно їх прискорити. Якщо транспортний засіб у зв’язку з технічним станом самостійно не може пересуватися, фірма надає безкоштовні послуги евакуатора.

Як стати клієнтом компанії ТопВикуп

Щоб скористатися послугами компанії, необхідно зателефонувати за зручним для Вас телефоном одного з операторів зв’язку, який вказаний на сайті www.topvykup.com.ua, або заповнити онлайн-заявку. В заявці треба вказати марку та модель транспортного засобу, рік випуску та його технічний стан. Для пришвидшення процедури оцінки бажано додати детальне фото. Компанія здійснює викуп всіх без винятку транспортних засобів на українській реєстрації та не старше 2000-го року випуску.

Після проведення експертної оцінки та юридичного оформлення угоди здійснюється розрахунок у бажаній для клієнта формі – готівкою або шляхом перерахування грошей на банківську картку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...