05.05.2016

Автовикуп Обухів

Мабуть, кожен автовласник хоча б раз, але замислювався про таку ситуацію, в якій його машина потрапляє в дорожньо-транспортну пригоду. Безумовно, хотілося б уникнути такого повороту подій, і в той же час, якщо все ж таки це сталося, і ви вирішили продати автомобіль, слід знати, що хорошим помічником в цьому випадку буде відносно нова послуга в сфері обслуговування автомобілів, яка пов’язана з терміновим викупом автотранспорту , в тому числі, що потрапив в ДТП.

Компанія ТопВикуп надає саме такого роду послугу, зокрема, – викуп аварійних авто в Обухові. Головною перевагою Автовикуп є те, що власник постраждалої машини отримує гроші в рекордно короткі терміни – від кількох годин до однієї доби.

Безумовно, у кожного власника є можливість спробувати самостійно продати машину. Деякі так і роблять, особливо ті, які жодного разу не стикалися з цим питанням.

Справа в тому, що для вдалого здійснення угоди купівлі-продажу необхідно володіти певним навиком в веденні подібних справ. Новачкам же, досить складно розібратися у всіх тонкощах процедури.

З цієї причини, зустрівши вже на перших порах безліч перешкод і бар’єрів, люди відмовляються від первісної ідеї і звертаються до наших фахівців за послугою автовикуп після ДТП Обухів.

Це дає автовласникові можливість займатися своїми іншими важливими справами в той час, як наші професіонали зі знанням справи приступлять до виконання всіх дій пов’язаних з здійсненням операції купівлі-продажу.

В ході надання послуги викуп битих авто в Обухові, компанія забезпечує проведення таких заходів, як безкоштовна евакуація і оцінка авто. Бере на себе обов’язки по переоформленню необхідних документів і договорів, сприяє в знятті машини з обліку.

Замовивши викуп авто після ДТП Обухів, власнику гарантується безкоштовний виїзд фахівця для проведення діагностичної експертизи. При чому, місце і час її проведення визначає сам замовник.

Передача грошей здійснюється відразу ж після того, як оцінювач перевірить технічний стан автомобіля і озвучить суму, яка досягає 90% ринкової вартості авто і в повному обсязі видається на руки власникові.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...