Автовикуп після ДТП

З різних причин кожен день відбуваються сотні дорожньо-транспортних пригод. Жоден з водіїв не очікує стати учасником аварії, тому це завжди приводить до шоку. Після аварії виникає багато питань: де відновити пошкоджене авто і скільки коштуватиме ремонт, а також скільки це займе часу та сил. Деякі водії не бажають витрачати свій час на відновлення транспорту і вирішують його позбутись. Кожен з власників битих авто бажає якомога вигідніше їх продати. Сьогодні існують компанії, які займаються викупом аварійних авто в місті Обухів.

Автовикуп Обухів

Деякі водії самостійно займаються продажем аварійних авто, але для цього їм доводиться витрачати багато часу для оформлення документів. Це не тільки великі клопоти, адже затрачені зусилля можуть не принести бажаного результату. Компанія “ТопВикуп” в місті Обухів пропонує викуп авто після ДТП на вигідних умовах. Ми беремо на себе всі клопоти, пов`язані з оформленням документів, проводимо експертизу і транспортування. Тільки після проведення діагностики за допомогою спеціального обладнання ми обговорюємо остаточну суму викупу. Вся процедура підготовки документів та оформлення угоди займає від кількох годин до одного дня.

Компанія ТопВикуп

Компанія ТопВикуп працює в сфері автовикупу після ДТП вже більш 15 років і за цей час ми придбали хороший досвід, працюємо індивідуально з кожним клієнтом. Ми викуповуємо автомобілі навіть зі значними ушкодженнями, будь-яких марок з реєстрацією в Україні. Ви заощадете час, сили і отримаєте домовлену суму за автомобіль всього через 2-3 години. Попередню вартість авто Ви можете дізнатись, заповнивши заявку й, по можливості, надіславши фото. Протягом години ми здійснимо до Вас виїзд та безкоштовно евакуюємо автотранспорт. Ми пропонуємо максимально високу суму за викуп битих авто в місті Обухів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...