06.05.2016

Автовикуп Ірпінь. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Після дорожньо-транспортної пригоди мало хто з водіїв вирішується залишити у себе машину, яку нині вважає нещасної, побоюючись знову пережити цю неприємну ситуацію.

Деякі власники вирішуються продавати автомобіль своїми силами. І все-таки, спробувавши, зіткнувшись з безліччю «підводних каменів» і несподіваних поворотів, відмовляються від первісної ідеї і звертаються за допомогою в спеціалізовані фірми.

Компанія ТопВикуп є саме такою, яка надає подібного роду послугу, зокрема – автовикуп після ДТП Ірпінь.

Ця послуга призначена для тих людей, яким дорого власний час, і вони бачать в ній можливість легко і швидко, без особливих зусиль обміняти своє пошкоджене авто на відповідну суму грошей. Даний вид автосервісу підходить для всіх верств населення: як для студентів і робітників, так і ділових людей.

Прийнявши рішення скористатися послугою викуп авто після ДТП Ірпінь, власник позбавляє себе від необхідності проводити передпродажну підготовку автомобіля, йому не треба буде вести телефонні переговори з потенційними покупцями, велика частина яких і самі толком не можуть визначити, що конкретно їм треба.

Відпаде потреба в організації зустрічей, численних демонстрацій машини. Чи не доведеться турбуватися, як евакуювати авто, де його зберігати, де шукати експерта з оцінювання. Отримавши заявку на викуп аварійних авто в Ірпені, компанія надає безкоштовну евакуацію і оцінку автомобіля.

Всі клопоти, пов’язані з паперовою тяганиною – переоформлення необхідних документів і договорів, наші досвідчені фахівці беруть на себе. Так само буде надано сприяння в знятті машини з обліку.

Крім того, в процесі надання послуги викуп битих авто в Ірпені, компанія забезпечує виїзд експерта для проведення оцінювання за адресою і вчасно, зазначеному самим власником. Це дуже зручно, якщо, в результаті аварії машина отримала серйозні пошкодження, і немає можливості самостійного пересування.

Ми не використовуємо послуги посередників, завдяки цьому, процедура передачі грошей носить прямий і швидкий характер і відбувається відразу після закінчення діагностичної експертизи, як тільки суму озвучить оцінювач. Її розмір складе до 90% ринкової вартості авто і буде виданий безпосередньо на руки власникові.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...