06.05.2016

Автовикуп Буча

Життя, часом, підносить нам неприємні сюрпризи. Для автовласника таким сюрпризом може стати дорожньо-транспортна пригода. У більшості випадків, після цієї події водій приймає рішення про продаж автомобіля чи того, що від нього залишилося.

У минулі часи це означало подолання великої кількості перешкод і бар’єрів. Особливо для тих, хто вперше стикався з виконанням такого завдання. Передпродажна підготовка транспорту, численні поїздки на авторинок, плата за місце, чекання покупців, необхідність вести з ними переговори, щоразу доводити призначену ціну.

Для багатьох і тепер ці завдання вважаються складними, тому більшість власників звертаються за допомогою до компетентних людей в спеціалізовані фірми. Компанія ТопВикуп є саме такою, яка надає подібного роду послугу, зокрема, – автовикуп після ДТП Буча.

Завдяки їй, власник отримує можливість за дуже короткий період часу, який займає проміжок від декількох годин до однієї доби, виручити за свій пошкоджений автомобіль еквівалентну суму грошей.

Отримавши заявку на викуп авто після ДТП в Бучі, компанія бере на себе клопоти, пов’язані з переоформленням всіх необхідних документів і договорів, сприяє в знятті машини з обліку.

Крім того, надаючи послугу викуп аварійних авто в Бучі, ТопВикуп забезпечує проведення таких заходів, як безкоштовна евакуація і оцінка автомобіля, організовує виїзд фахівця за вказаною замовником адресою і у зручний для нього час. Це особливо зручно в тій ситуації, коли машина не має можливості пересуватися самостійно через отриманих ушкоджень.

Передача грошей здійснюється на місці проведення діагностичної експертизи, як тільки суму озвучить оцінювач. Вся вона в повному обсязі вручається на руки власникові і досягає 90% ринкової вартості автомобіля.

Подача заявки на викуп битих авто Буча характеризується простотою і доступністю. Необхідно лише зателефонувати нам або заповнити спеціальну форму, розташовану на сайті компанії. Там же існує можливість попереднього розрахунку приблизної суми оцінки. У тому випадку, якщо її розмір буде відповідати очікуванням замовника, наш консультант зробить дзвінок за номером, вказаним при заповненні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...