Авто після ДТП: можливість позбутися транспортного засобу без додаткових проблем

У сучасному світі власний автомобіль – не розкіш, а необхідність. Однак, стан покриття автошляхів в Україні і нехтування правилами дорожнього руху нерідко призводять до дорожно-транспортних пригод. У більшості випадків під час ДТП страждає лише авто. Власник пошкодженого автомобіля опиняється перед складною проблемою продажу цього транспортного засобу. Бажаючих викупити битий автомобіль, який побував у ДТП, зазвичай дуже мало. При цьому власнику авто доводиться оформлювати велику кількість документації та вирішувати купу інших проблем.

Легко і швидко продати битий автомобіль Вам допоможе компанія ТопВикуп. Ми займаємося викупом аварійних авто у у місті Бровари Київської області. Скориставшись нашими послугами, вже за кілька діб Ви зможете продати аварійне авто і отримати гроші на руки. Більшість проблем, пов’язаних із викупом битих авто у місті Бровари, ми беремо на себе. Фахівці компанії ТопВикуп візьмуть під контроль всі етапи купівлі-продажу транспортного засобу. Ми здійснимо автовикуп незалежно від ступеню пошкодження Вашого автомобіля, марки та країни-виробника.

Укладення угоди та пошук покупця

В той час, коли співробітники компанії ТопВикуп будуть оформлювати необхідні документи, Ви зможете спокійнісінько займатися власними справами. Наші фахівці самі підготують угоду купівлі-продажу автомобіля, здійснять передпродажну підготовку транспортного засобу, проведуть телефонні переговори із зацікавленими та знайдуть покупця на Ваше авто після ДТП.

Після отримання заявки на викуп битих авто у Броварах, ми гарантуємо забезпечення безкоштовної евакуації, зберігання та оцінювання Вашого транспортного засобу. Крім того, компанія ТопВикуп бере на себе вирішення питань зняття автомобіля з обліку та переоформлення транспортного засобу на іншого власника.

У тих випадках, якщо битий автомобіль має серйозні пошкодження і не може бути транспортований власником самостійно, наші спеціалісти можуть виїхати туди, де відбулася аварія і, за необхідності, провести експертизу безпосередньо на місці ДТП. Ця процедура допоможе Вам зекономити як кошти, так і нерви.

Після закінчення діагностики відбувається процедура передачі грошей. Скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете отримати за викуп авто після ДТП у місті Бровари до 90% вартості Вашого автомобіля. Передача коштів здійснюється відразу після того, як буде оцінювач зможе її озвучити.

Як зв’язатися з фахівцями компанії ТопВикуп?

Подати заявку на автовикуп у місті Бровари дуже просто. Можна зробити це навіть в онлайн-режимі. Вам потрібно усього лише заповнити форму на нашому сайті. При виникненні додаткових запитань можливо проконсультуватися з нашими фахівцями по телефону, зазначеному на сторінці, або ж написати нам на електронну адресу. На сайті нашої компанії міститься форма для заповнення, де Ви можете вказати свій телефонний номер, і ми зв’яжемося з Вами самі. Після проведення попереднього тест-драйву компанія ТопВикуп зможе назвати приблизну суму викупу.

Продавайте аварійні авто швидко і без проблем з компанією ТопВикуп!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...