Кваліфікована допомога у продажу старих та пошкоджених автівок

Власний автомобіль давно перестав бути розкішшю. Особливо це актуально для тих, хто змушений добиратися на роботу з передмістя, де існують проблеми з громадським транспортом. Звісно, кожен водій мріє про новеньке авто, яке споживає менше бензину і не потребує частого ремонту. Однак з продажем старого транспортного засобу можуть виникнути проблеми. Особливо важко знайти покупця, якщо автомобіль був пошкоджений в результаті дорожно-транспортної пригоди. Люди не бажають ризикувати і купувати авто, обслуговування якого може бути пов’язане з труднощами.

У такій непростій ситуації на допомогу власникам аварійних автівок прийде компанія ТопВикуп. Ми займаємося викупом аварійних авто у місті Боярка Київської області. Ця послуга стане в нагоді, якщо власник хоче швидко і без зайвих незручностей отримати гроші за стару або биту автівку.

Скориставшись нашими послугами з автовикупу у місті Боярка, Ви позбавитеся від необхідності оформлення великої кількості документів та вирішення інших проблем, пов’язаних із залагодженням справ у податковій інспекції, пошуком покупця та переоформленням транспортного засобу. Фахівці компанії ТопВикуп візьмуть під контроль усі етапи викупу авто після ДТП у місті Боярка. Ми здійснимо автовикуп незалежно від ступеню пошкодження Вашого автомобіля, марки та країни-виробника.

Швидке вирішення питань, пов’язаних з автовикупом

Компанія ТопВикуп дасть Вам можливість займатися власними справами чи відпочивати, у той час як наші співробітники будуть оформлювати необхідні документи. Фахівці самостійно підготують угоду купівлі-продажу автомобіля, здійснять передпродажну підготовку транспортного засобу, проведуть телефонні переговори із зацікавленими особами та знайдуть покупця.

Все, що Вам потрібно – це подати заявку на викуп битих авто у місті Боярка. Після отримання заявки співробітники компанії ТопВикуп гарантовано забезпечать безкоштовну евакуацію Вашої автівки з місця дорожно-транспортної пригоди та її зберігання до моменту знаходження покупця. Окрім того, компанія бере на себе оцінювання пошкодженого автомобіля, а також вирішення питань стосовно зняття транспортного засобу з обліку та переоформлення його на іншого власника.

У тих випадках, якщо битий автомобіль має серйозні пошкодження і не може бути транспортований власником самостійно, професіонали, які працюють у компанії ТопВикуп виїдуть туди, де відбулася аварія і, при необхідності, проведуть експертизу безпосередньо на місці ДТП. Ця процедура допоможе Вам зекономити значні кошти, нерви, а також час.

Після закінчення діагностики буде проведена процедура передачі грошей. Скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете отримати за викуп авто після ДТП у місті Боярка до 90% вартості Вашого автомобіля. Передача коштів здійснюється відразу після того, як оцінювач зможе її озвучити.

Подача заявки на сайті компанії ТопВикуп

Подати заявку на автовикуп у місті Боярка можна в онлайн-режимі, не виходячи з дому і не відриваючись від власних справ. Вам потрібно усього лише заповнити форму на нашому сайті. При виникненні додаткових запитань наші фахівці нададуть консультацію по телефону, зазначеному на сторінці, або ж по електронній пошті. Якщо потрібна послуга безкоштовного зворотного зв’язку, Ви можете вказати свій телефонний номер при заповненні форми, і ми зв’яжемося з Вами самі. Після проведення попереднього тест-драйву компанія ТопВикуп зможе назвати приблизну суму викупу.

Продавайте аварійні авто швидко і без проблем з компанією ТопВикуп!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...