06.05.2016

Автовикуп Боярка

Немає нічого незвичайного в тому, що у деяких автовласників виникає бажання обміняти своє старе авто на більш сучасне. Адже вибір тепер настільки великий, що складно не піддатися природному прагненню мати більш вдосконалену модель.

У цьому стає помічником такий вид автосервісу, який пов’язаний з викупом старих автомобілів, в тому числі і таких, яким довелося побувати в дорожньо-транспортній пригоді.

Компанія ТопВикуп є саме такою, яка надає подібного роду послугу, зокрема, – викуп авто після ДТП в Боярці. Дана послуга служить оптимальним рішенням в тій ситуації, коли власник цінує свій час, хоче легко і швидко, не докладаючи надзусиль отримати гроші замість своєї пошкодженої машини.

Безумовно, існує можливість самостійного продажу автомобіля. Деякі власники приймають рішення скористатися нею. Однак, зіткнувшись з безліччю перешкод і бар’єрів, відмовляються від первісної ідеї і звертаються із заявкою на послугу автовикуп після ДТП Боярка.

При цьому наші досвідчені фахівці, взявши під свою відповідальність виконання всіх заходів, знімають з замовника необхідність проведення передпродажної підготовки, ведення численних телефонних переговорів з потенційним покупцем, здійснення поїздок на авторинок.

Крім того, отримавши заявку на викуп битих авто в Боярці, компанія гарантує безкоштовну евакуацію і оцінку авто, бере на себе оформлення всіх документів і договорів для податкової інспекції, сприяє в знятті авто з обліку.

Вирішивши скористатися послугою викуп аварійних авто Боярка, власник забезпечує собі безкоштовний виїзд експерта в те місце і на час, який вважатиме найбільш підходящим для себе. Це стає особливо зручним, якщо в результаті зіткнення автомобіль отримав серйозні пошкодження, які унеможливлюють його самостійне пересування.

Процедура передачі грошей відбувається на місці проведення діагностичної експертизи відразу по її закінченню, як тільки сума буде озвучена оцінювачем. І в повному обсязі, що досягає 90% ринкової вартості автомобіля, буде видана на руки власникові.

Досягнутий нами рівень обслуговування – це оперативність, надійність, безпеку в проведенні необхідних операцій, дотримання при цьому всіх вимог конфіденційності та абсолютної законності дій.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...