06.05.2016

Автовикуп Бориспіль

Для багатьох людей покупка автомобіля є довгоочікуваною подією. Деяким автомобілям судилося пробути з одним і тим же господарем. Деяким доводиться з ним розлучатися. І однією з причин може стати дорожньо-транспортна пригода. Більшість автовласників після такої неприємної події приходять до рішення про продаж машини.

Допомогти їм у цьому, покликані спеціалізовані компанії, які займаються викупом автомобілів, що були у вжитку. Зокрема, – компанія ТопВикуп, що надає послугу викуп аварійних авто в Борисполі.

Дана послуга підходить для представників всіх верств населення: як для студентів, робітників людей, так і для бізнесменів. Вона допомагає при мінімумі зусиль, в гранично стислі терміни обміняти пошкоджений автомобіль на рівноцінну суму грошей.

Ні для кого не секрет, що процес продажу автомобіля пов’язаний з виконанням багатьох малоприємних операцій, тим більше, якщо це машина, якій довелося побувати в ДТП. Адже в цьому випадку виникає необхідність проведення ремонту, що в свою чергу може зажадати серйозні капіталовкладення.

Послуга автовикуп після ДТП Бориспіль звільняє автовласника від здійснення передпродажної підготовки транспорту. Відпадає потреба в численних поїздках на авторинок, не треба буде платити за оренду місця, по багато годин на день стояти, чекаючи потенційного покупця, кожному з них аргументувати свою ціну.

Крім того, завдяки послузі викуп битих авто в Борисполі, автовласникові не доведеться займатися переоформленням необхідних документів і договорів, турбуватися про зняття машини з обліку, побоюватися зустрічі з нечесними людьми, які обманним шляхом можуть залишити без засобів і без транспорту.

Отримавши заявку на викуп авто після ДТП Бориспіль, компанія забезпечує безкоштовну евакуацію і оцінку авто, організовує виїзд фахівця в те місце і час, яке вказує сам власник, що стає дуже зручним, якщо в результаті зіткнення машина отримала серйозні пошкодження. Тоді є можливість проведення оціночної експертизи на місці аварії.

Тут же здійснюється і процедура передачі грошей. Вся сума видається безпосередньо на руки власникові відразу, як тільки буде позначена оцінювачем. Її розмір досягає 90% ринкової вартості автомобіля, перевищуючи, таким чином, розмір компенсаційних виплат, пропонованих страховими компаніями.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...