Як продати аварійне авто

Купівля автомобіля – радісна і довгоочікувана подія в будь-якій сім’ї. Деякі автівки служать своїм власникам вірою і правдою протягом десятків років. Інші транспортні засоби доводиться продавати. Часто причиною такого рішення стає пошкодження авто в результаті дорожньо-транспортної пригоди.

Аварійні автівки продати з рук дуже складно. Потенційні покупці бояться можливих проблем, які здатні принести биті транспортні засоби. Вирішити таку складну задачу допоможуть компанії, які спеціалізуються на викупі аварійних авто.

У місті Бориспіль послуги з викупу авто після ДТП надає компанія ТопВикуп. Ми можемо допомогти продати Ваш автомобіль без зайвих проблем і оформлення купи документів. Вирішення проблем, пов’язаних з викупом Вашого битого авто у місті Бориспіль, наші фахівці у повному обсязі візьмуть на себе. Скориставшись послугами компанії ТопВикуп, ви зекономите власний час, гроші і нерви.

Компанія ТопВикуп співпрацює з представниками різних верств населення: студентами, робітниками, бізнесменами. Ми викупимо Ваш автомобіль незалежно від ступеню пошкодження, марки і країни-виробника. У стислі терміни ви зможете продати транспортний засіб і отримати гроші.

Економія часу, грошей і нервів з компанією ТопВикуп

Перевагою компанії ТопВикуп є те, що ми звільнимо Вас від передпродажної підготовки автомобіля. Ми самостійно проведемо ремонт транспортного засобу, що допоможе Вам зекономити значні кошти. Наша компанія гарантує отримання за аварійне авто до 90% від суми його вартості. Це значно перевищує компенсаційні витрати, пропоновані страховою компанією.

Скориставшись нашими послугами, Ви зможете не стояти по кілька годин щодня на авторинку, сплачуючи за оренду місця і шукаючи покупця. Ми самостійно переоформимо усі необхідні документи і договори, потурбуємося про зняття автомобіля з обліку, вирішимо проблеми з податковою інспекцією.

Подати заявку на автовикуп у місті Бориспіль Ви зможете, заповнивши форму на нашому сайті. Якщо виникнуть питання, фахівці компанії ТопВикуп нададуть професійну консультацію за телефоном або електронною поштою. Також ми пропонуємо послугу безкоштовного зворотного зв’язку. Ви можете зазначити свій номер у формі на сайті компанії ТопВикуп, і ми самі Вам перетелефонуємо.

Швидко, чітко та надійно

Після отримання заявки на викуп аварійних авто у місті Бориспіль, ми здійснимо безкоштовну евакуацію Вашого транспортного засобу, якщо через значні пошкодження машина лишилася на місці дорожньо-транспортної пригоди. Після того, як фахівець назве суму, Ви відразу зможете отримати її на руки

Скористайся нашими послугами з викупу битих авто у місті Бориспіль!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...