Що дає автовикуп після ДТП

Коли трапилась аварія, перше, що нас цікавить, чи не має поранених чи загиблих. Але після того, як пройде деякий час і здоров’я постраждалих нормалізується, постає питання, що ж робити з розбитим автомобілем. Іноді автівка вже не підлягає ремонту, а щоб відремонтувати навіть не дуже пошкоджений автомобіль, необхідні неабиякі кошти.

На допомогу приходять компанії, які займаються автовикупом після ДТП по всій території України (Київ, Біла Церква, Одеса, Миколаїв, Львів, Хмельницький та інші міста). Вони оцінюють авто і викупають все, що від нього залишилось, навіть якщо це тільки деталі, а не повноцінний автомобіль.

ТопВикуп – 15 років досвіду роботи

Компанія “ТопВикуп” на ринку працює дуже давно, має своїх постійних клієнтів. Ми зробимо все, аби запропонувати Вам найбільш оптимальну ціну за автомобіль. Для оформлення заявки потрібно подзвонити за вказаними телефонами або залишити онлайн-заявку на сайті. Наші співробітники зв’яжуться з Вами та запропонують попередню вартість угоди.

Після цього приїде оцінювач для огляду автомобіля. Якщо все Вас влаштує, то евакуація авто відбудеться за наш рахунок. Угода буде підписана в короткі строки, а виплата не заставить себе чекати.

Переваги компанії

Серед інших фірм нас виділяє, насамперед, чесність, прозорість і законність кожної угоди. Також ми маємо наступні переваги:

  • безпека заключення договору;
  • швидкість процесу оформлення документів;
  • безкоштовна евакуація;
  • ринкові ціни за автомобілі.

Працюємо без посередників, тому всі угоди здійснюються напряму через наших працівників, без додаткових матеріальних витрат чи витрат Вашого часу.

Ми купляємо автомобілі всіх марок і моделей, починаючи з 2000 року випуску. Компанія “ТопВикуп” – лідер на ринку України завдяки своєму професійному і відкритому підходу до співпраці з власниками авто.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...