08.05.2016

Автовикуп Коломия

Життя сучасних людей неможливо уявити собі без автомобіля. Винахідливість людини не має меж. І зараз існують цілі будинки на колесах, оснащені по самому останньому слову техніки, призначені для того, щоб можна було з максимальним комфортом подорожувати по містах. І все ж це, скоріше, як щось незвичайне. Повсякденність наша така, що автотранспорт, здебільшого, – це засіб пересування, яке, часом, з необережності, недбалості або відвертого молодецтва потрапляє в дорожньо-транспортну пригоду.

І з цього моменту у власника з’являється «головний біль» – що робити з пошкодженим авто. Велика частина вирішує, як можна швидше, продати його, щоб не возитися з ремонтом, а, додавши необхідну суму, придбати іншу машину. Хтось, покладаючись на власні сили, займається продажем самостійно. І для них починається довгий, повний несподіваних поворотів і труднопреодолімих перешкод, шлях.

Інші ж, для кого має цінність час, спокій, почуття надійності і безпеки, звертаються за допомогою в спеціалізовані фірми. Компанія ТопВикуп надає саме такий вид послуг, пов’язаний з викупом автотранспорту, що був у використанні, зокрема, – послуга викуп авто після ДТП Коломия.

І наші висококваліфіковані фахівці, використовуючи свій багаж знань і напрацьованого досвіду, беруться до справи. За лічені години ваш автомобіль обміняють на еквівалентну суму грошей.

Надаючи послугу викуп битих авто в Коломиї, ТопВикуп гарантує проведення таких операцій, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно, оформлення всієї необхідної документації, зняття машини з обліку. В ході проведення заходів за послугою автовикуп після ДТП в Коломиї, забезпечується виїзд фахівця в те місце і час, яке буде зручним для замовника, що як порятунок в тому випадку, коли, через отриманих ушкоджень, машина не може рухатися самостійно.

Там же, на місці проведення діагностичної експертизи буде здійснюватися передача грошей відразу ж, як тільки суму озвучить оцінювач. Її розмір досягає 90% ринкової вартості автомобіля, що є більшою, ніж сума відшкодування збитків, що надається страховою компанією.

Подача заявки на викуп аварійних авто в Коломиї є нескладний процес, для якого достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії. Або заповнити, розташовану там же, форму, завдяки чому з’являється можливість прорахувати попередню приблизну суму оцінки. І в разі, якщо вона відповідає уявленням, очікувати дзвінка нашого співробітника на номер телефону, зазначеного при заповненні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...