08.05.2016

Автовикуп Волочиськ

У нинішній час автомобіль – це не тільки засіб пересування. Крім того, що він може служити підтвердженням певного життєвого статусу, завдяки розвитку сфери обслуговування автопарку він так само може служити заставою деякої фінансової стабільності. У тих випадках, коли виникає гостра потреба в додаткових матеріальних засобах, машина може стати гарною підмогою.

В останні роки все більш затребуваною стає така послуга, яка пов’язана з викупом автомобілів, що були у вжитку. Раніше досягнення цієї мети було пов’язано з багатьма труднощами, бар’єрами, доводилося стикатися з великою кількістю малоприємних моментів. Тим більше, – якщо машині довелося побувати в дорожньо-транспортній пригоді

Тепер процес продажу пошкодженого автомобіля значно спрощується за рахунок роботи спеціалізованих фірм. Компанія ТопВикуп явяется організацією, яка пропонує одну з різновидів автосервісу – викуп авто після ДТП в Волочиську.

При цьому практично весь тягар турбот лягає на плечі наших фахівців. Це допоможе за дуже короткий термін – від кількох годин до однієї доби, обміняти пошкоджене авто на відповідну суму грошей, яка досягає 90% ринкової вартості автомобіля.

Отримавши заявку на послугу автовикуп після ДТП Волочиськ, компанія гарантує проведення таких заходів, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно. Все, що пов’язано з переоформленням документів, складанням договорів, зняттям машини з обліку так само входить в коло завдань, виконуваних нашими співробітниками.

Крім того, при отриманні заявки на викуп аварійних авто в Волочиську, ТопВикуп організовує виїзд фахівця, в вказане власником, місце і час, що робить можливим проведення діагностичної експертизи безпосередньо на місці аварії. Тут же, після її проведення, відбувається і передача грошей на руки власникові відразу, як тільки буде названа сума оцінювання.

Подача заявки на послугу викуп битих авто Волочиськ відрізняється простотою і не викличе ніяких труднощів: для цього достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії або ж заповнити спеціальну форму, розташовану там же. Тут же існує можливість прорахунку попередньої зразкової суми оцінювання. І, якщо вона збігається з тією, на яку розраховує власник, то йому залишається лише очікувати дзвінка нашого консультанта.

Досягнутий нами рівень обслуговування – це абсолютна законність проведених операцій, оперативність, надійність, безпеку і дотримання всіх вимог конфіденційності.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...