Автовикуп Волочиськ

Бурхливий розвиток життя потребує все нових сфер послуг. Автомобілі так надійно стали невід’ємною частиною нашого існування, що ми вже й не можемо уявити, як колись без них обходились. І ринок автопослуг також все збільшується. Якщо раніше продаж авто був досить непростою операцією, то тепер, звернувшись до тих, хто займається цим на професійній основі, Ви будете вражені якістю та швидкістю обслуговування.

Продати, наприклад, бите авто досить нелегко. Треба або довести його до товарного вигляду та вкласти значні кошти в ремонт, або продавати як є, за ціною розбірки. І в першому, і в другому випадку результат Вас розчарує. Якщо Вам терміново потрібна значна сума грошей, і Ви намагаєтеся швидко продати автівку, це теж зробити дуже непросто. Пошук клієнта, який заплатить потрібну Вам суму, може зайняти кілька тижнів.

Обирайте надійного партнера

Тож звертайтеся до тих, хто вирішить ваші проблеми швидко та професійно. Компанія ТопВикуп працює в м. Волочиськ вже понад 15 років і проводить викуп битих та аварійних авто вигідно та оперативно. Ви можете звернутися до нас у будь-який час, ми працюємо цілодобово та без вихідних. Наш експерт у м. Волочиськ може під’їхати прямо на місце аварії задля викупу авто після ДТП. Як скористатися нашими послугами?

  • На сайт www.topvykup.com.ua заповніть невеличку анкету, де вкажіть марку та модель Вашого авто, рік випуску, технічний стан. Добре, якщо додасте фотографії. Попередній розрахунок суми за автовикуп побачите одразу на сайті. Залиште контактний телефон, наш консультант швидко Вам зателефонує.
  • З домовленістю до Вас виїде експерт для безпосередньої діагностики автомобіля у зручний для Вас час та місце. Якщо треба, прибудемо на місце ДТП. Звідти наш евакуатор безкоштовно забере пошкоджену автівку. Просто зателефонуйте нам, і ми візьмемо на себе Ваші турботи.
  • Гроші можете отримати відразу після закінчення діагностики. Це займе не більше кількох годин. Передача коштів проводиться без посередників, і Ви захищені від шахрайського втручання.
  • Документальне оформлення угоди продажу та зняття машини з обліку ми також беремо на себе. Ви отримаєте всі належні документи протягом доби. Те, що зайняло б тиждень, наші фахівці роблять за кілька годин. Збережіть Ваші нерви та час, не економте на собі.
  • В нас також є послуга обміну автівок – трейд-ін. Замість своєї машини Ви одразу можете отримати іншу: новішу з доплатою, або дешевшу, якщо Вам потрібні гроші. Усі машини на обмін пропонуються в доброму технічному стані, вони пройшли обов’язковий детальний огляд та ремонт, якщо потрібно. Тож Ви не отримуєте “кота в мішку”. Трейд ін дуже популярний в західних державах, а в нас тільки починається його розвиток. І наша компанія є серед перших, хто пропонує такий сервіс.

ТопВикуп вирішить Ваші проблеми

Як бачите, переваги співпраці з нами – це професійність, швидкість на безпека. За роки роботи ми сформували величезний досвід і маємо напрацьовані алгоритми для будь-яких ситуацій. І ми намагаємося ще більше розвивати та вдосконалювати свій сервіс. Найкраща реклама нашої діяльності – це позитивні відгуки задоволених клієнтів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...