Автовикуп Старокостянтинів

Як вигідно продати своє авто та вберегтися від шахраїв? Це питання постає перед багатьма автовласниками. В наш час вже ніхто не користується однією машиною десятки років. Наявність великого вибору нових та вживаних марок автомобілів стимулює бажання поміняти свою машину на щось нове. Тому хочеться не прогадати з продажем і отримати гідні гроші, щоб купити бажану модель. Які кроки зазвичай роблять в такій ситуації?

Дають оголошення на інтернет-майданчиках чи в газеті, або виставляють свою машину на авторинку. Це, по-перше, вимагає передпродажної підготовки, вкладання грошей в ремонт, оплату місця на авторинку. По-друге, дуже багато часу треба витратити на спілкування з потенційними покупцями, які обов’язково намагатимуться зменшити запропоновану Вами ціну. По-третє, оформлення необхідних документів – це також нервовий, витратний та довгий процес. У підсумку, Ви втратите гроші, час та здоров’я, а на виході отримаєте мізерний результат. Або потрапите в якусь сумнівну шахрайську схему та ризикуєте взагалі залишитися без машини і без грошей. А омріяна нова автівка за цей час може піднятися в ціні.

Переваги звернення до професіоналів

Інший вихід – звернутися до фірми, яка професійно займається автовикупом і заслужено отримала гарну репутацію в цій сфері. Компанія ТопВикуп в м. Старокостянтинів вже понад 15 років здійснює викуп битих авто. Ми накопичили дуже великий досвід за роки роботи, тому гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахування його потреб. Чому в м. Старокостянтинів для викупу авто після ДТП слід звернутися саме до нас?

  • Швидкість. Ми можемо провести угоду в дуже стислий час, якщо вам терміново потрібні гроші. Зазвичай, від момента звернення до нашої компанії до отримання грошей на руки клієнтом проходить не більше доби.
  • Професіоналізм. Ми маємо напрацьовані алгоритми, якщо треба в м. Старокостянтинів здійснити викуп аварійних авто. Наш експерт терміново їде на місце ДТП і там проводить оцінку машини. Ми також надаємо безкоштовний евакуатор, щоб забрати звідти пошкоджену автівку. Працюємо цілодобово, тому звертайтеся до нас в будь-який час.
  • Чесна оцінка автомобіля. Ми можемо запропонувати суму, яка сягає 90% від ринкової вартості авто. Ціна залежить від технічного стану, комплектації, попиту на конкретну модель. Схвальні відгуки клієнтів – це наша найкраща реклама, тому збивати ціну не в наших інтересах.
  • Оперативне оформлення. Те, що зазвичай займає кілька тижнів, ми робимо за добу. Всю паперову тяганину ми беремо на себе. Ви отримаєте вже готовий пакет належним чином оформлених документів.
  • Конфіденційність та безпека. В угоді з нами немає ніяких посередників, Ви отримаєте гроші одразу після закінчення експертної діагностики. Ми розуміємо важливість захисту особистої інформації клієнтів, тому гарантуємо 100% конфіденційність.

Широкий спектр послуг

Крім автовикупу, компанія ТопВикуп пропонує також послуги автоломбарду. Якщо Ви ще не готові продати авто, але дуже потрібні гроші, то ми надамо Вам кредит під заставу автівки. Після погашення займу та сплати відсотків Ви отримаєте її назад. Ще одна послуга, дуже популярна на Заході, але поки нова для нас – трейд-ін. Це обмін однієї автівки на іншу. Можна обміняти на новіше авто з доплатою, або на дешевшу машину і ще й отримати додаткові гроші.

Ми постійно розширюємо список своїх послуг та вдосконалюємо методи роботи.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...